سجادی: امیدوارم کشتی امروز نخستین نشان خوشرنگ ایران را ضرب کند

به گزارش مجله کامپیوتر، سرپرست کاروان ایران به بازی های آسیایی اظهار امیدواری که کشتی امروز (یکشنبه) نخستین نشان خورشرنگ بازی را کسب کند.

سجادی: امیدوارم کشتی امروز نخستین نشان خوشرنگ ایران را ضرب کند

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از جاکارتا، سید نصرالله سجادی روز در حاشیه بازدید از مرکز رسانه جاکارتا درباره اقدامات انجام گردیده در مدت حضور کاروان ایران در این کشور، بیان کرد: پیش از اعزام تیم ها به محل برگزاری هجدهمین دوره بازی ها، کوشش شد تا هماهنگی لازم برای حضور ورزشکاران در دهکده فراهم گردد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: البته میزبان کوشش دارد تا امکانات و شرایط لازم را برای کاروان های شرکت کننده فراهم کند اما در زمینه سازماندهی مشکلاتی را داشته و همچنان دارند که اکنون تیم های کشورمان مشکل خاصی ندارند

سرپرست کاروان ایران، افزود: درجاکارتا و پالمبانگ مشکل خاصی وجود ندارد اما در شهرهای حومه مشکلاتی هست که کوشش کردیم خودمان بر طرف کنیم. اکنون تیم ها در وضعیت خوبی قرار دارند

سرپرست کاروان ایران، اظهار کرد: درباره مدال آوری ایران در نخستین روز بازی ها شرح داد به نظر می رسد امروز در تکواندو صاحب دو نشان می شویم اما خود تکواندو کاران توقع بیشتری برای کسب مدال خوشرنگ دارند که امیدواریم.

سجادی این را هم گفت که امیدوار است کشتی امروز اولین مدال خوشرنگ بازی ها را بگیرد. البته همه تیم های ما آماده هستند اما رقابت ها نزدیک است.

وی اظهار امیدواری کرد که در رویداد های امروز چند فینالیست داشته باشیم.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 234

به "سجادی: امیدوارم کشتی امروز نخستین نشان خوشرنگ ایران را ضرب کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: امیدوارم کشتی امروز نخستین نشان خوشرنگ ایران را ضرب کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید