سعید آذری عذرخواهی کرد

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بابت اتفاقات استادیوم اختصاصی این باشگاه در ملاقات با تیم فوتبال پیکان عذرخواهی کرد.

سعید آذری عذرخواهی کرد

در ملاقات روز گذشته تیم های فولاد و پیکان در استادیوم شهدای فولاد، تیم پیکان پیش از شروع بازی مدعی شد که خط عرضی زمین بازی تغییر نموده است. این موضوع نیز به تایید ناظر بازی رسید و در نهایت زمین مجددا خط کشی شد. مربی پیکان هم که به شدت نسبت به این موضوع گله مند بود، در نشست خبری پس از بازی در واکنش به این قضیه، مطرح نمود: وَمَکَروا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ. اتفاقاتی در این بازی افتاد که واقعا حتی به عنوان یک ایرانی خجالت می کشم که بگویم در کشورمان این رخ داد.

به گزارش خبرنگاران، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد نیز در واکنش به این موضوع در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

امروز اشتباهی در سیستم مدیریتی من رخ داد که موظفم به خاطر وقوع آن از تمامی کسانی که این اشتباه را مشاهده کردند عذرخواهی کنم به ویژه طرفداران محترم فوتبال و بالاخص فولاد خوزستان و تیم رقیب.

در جلسه ای که با کادر فنی فولاد بعد از معین شدن حریف ما در آسیا انجام شد، مقرر شد که در چند بازی خانگی عرض زمین در استاندارد حد بالا عریض گردد ولی با هماهنگی قبلی با سازمان لیگ. اما ابتدا در مسابقات تدارکاتی که رسمی نباشد. متاسفانه امروز شاهد این بودیم که در مقابل تیم پیکان تهران این رخ داد و سوء تفاهمات زیادی را به وجود آورد. بنابراین بدون هیچ توجیهی اعلام می کنم که شجاعت عذرخواهی را دارم و امیدوارم من را عفو کنید. شاید باید در انجام وظیفه ام دقت بیشتری می کردم و اگر کسی هم در مجموعه بدون هماهنگی نهایی با من این اقدام را نموده است، مقصر من هستم.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 50102

به "سعید آذری عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید آذری عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید