سندرز: کمبود تجهیزات حفاظتی برای پرستاران در آمریکا تکان دهنده است

به گزارش مجله کامپیوتر، یکی از نامزدها حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از کمبود تجهیزات حفاظتی برای پرستاران و کادر درمانی آمریکا که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند انتقاد کرد.

سندرز: کمبود تجهیزات حفاظتی برای پرستاران در آمریکا تکان دهنده است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت و یکی از نامزدهای دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری 202 آمریکا در پیامی در توئیتر از کمبود امکانات برای کادر درمانی آمریکا که خط مقدم مقابله با شیوع ویروس کرونا در این کشور هستند انتقاد کرد.

وی در پیامی در توئیتر نوشت: این تکان دهنده است که کادرهای خط مقدم، نظیر پرستاران که در حال درمان مبتلایان به کووید-19 هستند هنوز تجهیزات حفاظتی کافی در بحبوحه این بحران ندارد.

سندرز از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خواست تا فورا و با قدرت این کمبود را رفع کند.

یوجین جو پزشک آمریکایی نیز در پیامی در توئیتر به شرایط پزشکان و پرستاران آمریکایی در مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره نمود و نوشت:بیمارستان ها در حال اخراج پزشکان و پرستارانی است که در رسانه های اجتماعی درباره شرایطی که آنها در مقابله با ویروس کرونا با آن روبرو هستند، صحبت می نمایند. (جزئیات بیشتر)

این پزشک آمریکایی افزود: این موضوع به این دلیل می باشد که بیمارستان ها نمی خواهند که مردم واقعیت را بدانند. صرفه جویی در هزینه و سود بیش از زندگی انسان ها در بیمارستان ها و شرکت های دارویی آمریکا اهمیت دارد.

پیشتر نیز خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ گزارش داد که بیمارستان های آمریکا کارمندان بخش درمانی را تهدید می نمایند در صورتی که شرایط کاری خود در دوره شیوع همه گیری ویروس کرونا را اعلام نمایند اخراج خواهند شد و در چند مورد نیز این رخ داده است. (جزئیات بیشتر)

.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27453

به "سندرز: کمبود تجهیزات حفاظتی برای پرستاران در آمریکا تکان دهنده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: کمبود تجهیزات حفاظتی برای پرستاران در آمریکا تکان دهنده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید