طارمی: هیچ تیمی حاضر نیست با ما بازی کند، پیگیر نتایج پرسپولیس هستم

به گزارش مجله کامپیوتر، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می گوید دیدار برابر بولیوی خیلی بهتر از آن است که بازی های درون اردویی برگزار گردد.

طارمی: هیچ تیمی حاضر نیست با ما بازی کند، پیگیر نتایج پرسپولیس هستم

به گزارش مجله کامپیوتر، مهدی طارمی پس از برتری ایران برابر بولیوی و این که چرا ایران برابر تیم های قدرتمند بازی نمی نماید، اظهار کرد: توانایی ما همین قدر است و همین که از دو فیفادی توانستیم در یکی از آن ها برابر بولیوی بازی کنیم، جای شکر دارد. امروز بازی خوبی داشتیم. رقبای ما بودجه های خیلی بهتری نسبت به ما دارند و می توانند بازی های بزرگ برگزار نمایند. توانایی ما همین قدر است که این موضوع اصلا خوب نیست. با این که ما تیم اول آسیا هستیم و همه تیم های جهان اول باید با ما بازی نمایند که این اتفاق رخ نمی دهد.

او درباره حضور بانوان در استادیوم هم گفت: حضور بانوان نکته مثبتی بود که رخ داد. ان شاءالله که تداوم داشته باشد تا بانوان هم به استادیوم بیایند. به نظر من برای این موضوع اول باید فرهنگسازی نمایند. حضور بانوان در استادیوم ها از یک جا باید آغاز گردد. نمی گردد که از روز اول انتظار داشته باشیم که همه بانوان ایرانی به راحتی به استادیوم بیایند. باز هم خدا را شکر می کنیم که همین تعداد هم امروز به استادیوم آمدند.

طارمی درباره تیم بولیوی هم گفت: فدراسیون فوتبال با 40، 50 تیم مذاکره نموده است اما هیچ تیمی حاضر نیست با ایران بازی کند که این مساله اصلا خوب نیست. اما بولیوی نسبت به اینکه ما خودمان با خودمان بازی کنیم، خیلی بهتر بود. آنها تیم خوبی بودند که مقابل تیم های بزرگ بازی نموده است. ما واقعا دوست داریم مقابل تیم های خوب مثل برزیل بازی کنیم اما فدراسیون تلاشش را می نماید اما به جایی نمی رسد. بازی های اینچنینی برابر بولیوی خیلی بهتر از این است که ما خودمان با خودمان بازی کنیم. در اردوی قبلی یک فیفادی را از دست دادیم و در اردوی این ماه هم یک فیفادی دیگر را از دست دادیم.

او درباره پرسپولیس هم گفت: نتایج پرسپولیس را پیگیری می کنم. ان شاءالله همیشه موفق باشند و بتوانند در آسیا قهرمان شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1756

به "طارمی: هیچ تیمی حاضر نیست با ما بازی کند، پیگیر نتایج پرسپولیس هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طارمی: هیچ تیمی حاضر نیست با ما بازی کند، پیگیر نتایج پرسپولیس هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید