مددی: 50 میلیارد بدهی داشتیم، باید عملکرد مجیدی را ارزیابی کنیم

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید باید عملکرد سرمربی تیمش مورد ارزیابی قرار بگیرد.

مددی: 50 میلیارد بدهی داشتیم، باید عملکرد مجیدی را ارزیابی کنیم

به گزارش خبرنگاران، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت وگویی تلویزیونی، درباره حضورش در باشگاه استقلال اظهار کرد: از روزی که به باشگاه استقلال آمدم، تصور چنین این حجم مسائل را نمی کردم. ما با پنجره بسته روبرو شدیم. با مجوز حرفه ای گری روبرو شدیم که رفع شد. ما بالغ بر 50 میلیارد بدهی داشتیم و حساب باشگاه خالی بود.

او درباره اختلافاتی که میان خود او و مجیدی مطرح می گردد، اظهار کرد: من بی ثباتی را برنمی تابم. ما در ماجرای مهدی قایدی به این نتیجه رسیده بودیم که قایدی شرایط بازی کردن در استقلال را ندارد و قایدی هم از من درخواست کرد که این انتقال صورت بگیرد. می توانم حدس بزنم پشت صحنه چه اتقاقاتی می افتد. ما در باشگاه استقلال شاهد یک پدیده ای به نام ارتش فحاش مجازی هستیم که دست از سر استقلال برنمی دارند و این ها خیلی اختلاف ایجاد می نمایند و این برای من عجیب است. طرفداران از خیلی از مسائل خبر ندارند.

او در مورد رقم انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی امارات گفت: رقم رضایت نامه انتقال مهدی قایدی یک میلیون و 800 هزار دلار بود و مبلغی بابت انتقال بعدی او لحاظ می گردد و یک سری آپشن های دیگری هم دارد. این مبلغ تماما برای باشگاه استقلال است. شبی که قرار بود به تهران بیایم، مذاکرات ما به نتیجه رسید و پافشاری ما هم جواب داد و رقم انتقال ما هم نهایی شد و مبلغ مورد نظر هم دریافت شد.

مددی در مورد اینکه گفته شده است 250 هزار دلار از مبلغ انتقال قایدی، بابت اردوی دوبی هزینه شده است، گفت: من همه این ها را تکذیب می کنم. ما بخشی از هزینه ها را با پول انتقال قایدی صورت دادیم و بخش دیگری از پول را از محل پولی که در AFC داشتیم، صورت دادیم. ما با این پول هم 30 درصد از پول گابریل پین را دادیم و آقای امیری 120 هزار دلار را برگرداندند. ما بعلاوه با این پول قبل از بازی الهلال، بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم که آن هم با پول قایدی انجام شد.

مدیرعامل استقلال درباره شرایط ابوالفضل جلالی گفت: ما قبل از تفاهم نامه ای که خواستم با آقای جلالی صورت بدهیم، من به پزشک معتمد تیم سپردم تا شرایط او تعیین گردد. هنوز انتقال جلالی قطعی نشده است و ما همچنان با باشگاه سایپا سر مبلغ رضایت نامه مذاکره می کنیم.

مددی در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی از فهرست مجیدی به تیم جذب شده اند، گفت: سرمربی یک فهرستی به من دادند که برای جذب آن بازیکنان اقدام کنیم. ما فقط در مورد جذب شیمبا پیروز نبودیم. شهباززاده بنایی برای حضور در باشگاه استقلال نداشت. عددی که ایشان به ما گفت با باشگاه همخوانی نداشت. شیمبا پیش قرارداد را امضا نموده بود و حاضر شده بود بلیت را از برزیل به دوبی برای او فراهم کنیم. ما دیدیدم در ادامه خبری از ایشان نشد و ما متوجه شدیم ایشان با باشگاه فولاد دوباره وارد مذاکره شده است. من روی تخت بیمارستان شرایط شیمبا را پیگیری کردم. همان موقع دوستانی از باشگاه فولاد به من زنگ زدند که با بازیکنان ما قرارداد نبندید. من هم گفتم این بازار رقابت است و ما باید خواسته های سرمربی را برآورده کنیم. یکی از دلایل اینکه شیمبا با فولاد تمدید کرد، به خاطر طلب قبلی اش با فولاد بوده است و قطعا پول پیشنهادی باشگاه فولاد، بیشتر از ما بوده است. من وقتی قاسمی نژاد را جذب کردم، سیل پیغام های تشکر به من روانه شد و از من تشکر کردند. من برای شادی دل هوادران تمام همت خود را گذاشتم. چطور من برترین مدیرعامل ایران می شوم و مورد تحسین قرار می گیرم و یک هفته بعد روی تخت بیمارستان انواع فحاشی ها علیه من می گردد.

او در مورد شرایط دفاع چپ باشگاه استقلال و نبود هیچ بازیکنی در این پست اعلام کرد: ما یک جوان خوب در دفاع چپ به نام متین کریم زاده و محمد دانشگر را داریم. صحبت از محمد نادری شد. بعضی نکات کذبی را می گویند. قرارداد نادری یک ساله بوده است. قرارداد او در قزوین بسته شده است و بدون هماهنگی من این رخ داد. به من رسول پناه مدیرعامل وقت پرسپولیس گفت که نادری به استقلال رفته و مبلغ رضایت نامه او 50 هزار یورو بوده است. ما به خاطر شتاب زدگی در عقد قرارداد مجبور شدیم 200 هزار یورو مبلغ رضایت نامه را بدهیم. تا اینجای کار ما 100 هزار یورو به باشگاه بلژیکی دادیم و بقیه این پول را قرار است محمد نادری پرداخت کند.

مدیرعامل استقلال درباره شرایط عدم تمدید قرارداد با مسعود ریگی گفت: آقای ریگی یکی از پسران بااخلاق فوتبال ایران است. ما بر اساس پیشرفت این بازیکن 2 جلسه با مدیربرنامه های او گذاشتم. ما 700 درصد مبلغ قرارداد ریگی را افزایش داده بودیم. البته مدل افزایش قرارداد ما بر اساس یک مدل تازه بود. این مدل تازه یک مبلغ پایه و یک مبلغ بر اساس کارایی بازیکن در میدان است. آپشن های دیگری هم در قرارداد گذاشتیم تا به درد تیم بخورد. من از زبان ریگی هیچ رقمی را نشنیدم اما مبلغ پیشنهادی ما مورد تایید ریگی نبود.

مددی درباره شرایط حضور فرشید اسماعیلی در استقلال گفت: اگر انضباط در تیم نباشد، سنگ روی سنگ بر نمی آید. مجیدی به من گفته بود که اسماعیلی نمی گذارد بازیکنان قرارداد ببندد. بازیکن بی اخلاق در استقلال جایی ندارد. ایشان به علت تعدد موارد انضباطی و از بین بردن حرمت مدیران استقلال شرایط مناسبی برای ماندن در استقلال ندارد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه برای انتقال مهدی قایدی به امارات چه کسی با باشگاه مقصد صحبت نموده است؟ گفت: آقای مجیدی در استراحتی به دوبی رفتند با من در تماس بودند. او گفت من مدیر شباب الاهلی صحبت کردم و این مدیر گفت من بالای یک میلیون دلار برای انتقال قایدی نمی دهم. بعد از چند روز یک نامه ای از باشگاه شباب الاهلی آمد و یک مدیر برنامه ایرانی برای انتقال مهدی قایدی معرفی گردید. وقتی این پیشنهاد رسمی آمد، من به همراه مدیر بین الملل باشگاه به دوبی رفتیم و 3 روز آنجا بودیم و بعد از 3 روز مذاکرات متعدد، توانستیم قایدی را ترانسفر کنیم. برای خیلی ها عجیب بود که من چنین ترانسفری را انجام دادم.

او درباره شایعات مختلفی که در مورد ماندن یا نماندن فرهاد مجیدی در استقلال مطرح می گردد، گفت: ما یک فصل فوتبالی مان به انتها رسید. این حق هیات مدیره است که یک ارزیابی کلی در مورد عملکرد کلی سرمربی تیم داشته باشد. قرار است نماینده هیات مدیره که آقای مظلومی باشند در این خصوص پیگیری های لازم را انجام دهند و تصمیم گیری کنیم.

مددی در مورد مطلب اعتراضی وریا غفوری در فضای مجازی گفت: من پست آقای غفوری را تایید نمی کنم. مساله ایشان انضباطی خواهد بود و ما پیگیری خواهیم کرد.

او در مورد شرایط پرداخت پرونده استراماچونی و پادوانی گفت: آقای استراماچونی و آقای پادوانی هنوز پرونده شان در دادگاه عالی ورزش است و ما وکلای بین المللی ما در حال پیگیری این پرونده هستند.

مدیرعامل استقلال درباره سرپرست نشدن جواد زرینچه در تیم اظهار کرد: ما حکم ایشان را صادر کردیم اما فضای آلوده مجازی، زرینچه را از باشگاه استقلال دور کرد.

او در انتها گفت: کار کردن در باشگاه استقلال سخت است. من تا موقعی که بتوانم خدمت کنم، در باشگاه استقلال حضور خواهم داشت.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 64052

به "مددی: 50 میلیارد بدهی داشتیم، باید عملکرد مجیدی را ارزیابی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی: 50 میلیارد بدهی داشتیم، باید عملکرد مجیدی را ارزیابی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید