طلایی: برای کاری فراتر از کشتی به بجنورد رفته بودیم، حالا به سکو هم فکر می کنیم

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیر فنی تیم کشتی اترک خراسان شمالی گفت: روز اولی که پیشنهاد این استان را قبول کردم، هدف مان بیشتر زنده کردن کشتی در این استان بود.

طلایی: برای کاری فراتر از کشتی به بجنورد رفته بودیم، حالا به سکو هم فکر می کنیم

محمد طلایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به استقبال فوق العاده مردم از مسابقه هفته دوم تیم کشتی اترک در بجنورد گفت: همانطور که می دانید ما چند روز مانده به قرعه کشی، تیم مان تشکیل شد و تقریبا در دو روز تیم را بستیم. قطعا اگر وقت داشتیم می توانستیم تیم بهتری را برای مسابقات ببندیم. ما در این مدت اردوی 14 روزه ای در بجنورد برگزار کردیم و روز مسابقه با بازار بزرگ هم همه دیدند که چقدر استاندار، مسئولان شهری و استانی و مردم از مسابقه استقبال کردند.

وی تاکید نمود: حضور در لیگ برتر آزاد یک کلاس ویژه و یک حرکت خوب در کشتی این استان بود. در هفته اول که ما با قرعه استراحت روبرو بودیم و پس از آن در هفته دوم دور تشک جایگاه چیده بودند و آنقدر استقبال خوب بود که تا لب تشک هم تماشاگر نشسته بود، درست مثل گذشته های کشتی بود که در انتخابی های تیم ملی در سالن جای سوزن انداختن نبود. قرار شد از هفته های بعد در مسابقاتی که میزبان هستیم، برای آنهایی هم که نمی توانند به دلیل کمبود جا، وارد سالن شوند، مانیتور در بیرون از سالن گذاشته گردد. مردم در بجنورد علاقه زیادی به کشتی دارند.

نیتم از رفتن به بجنورد، انجام کاری فراتر از لیگ بودسرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان با بیان این مطلب اضافه نمود: روز اولی که پیشنهاد این استان را قبول کردم، هدفم چیزی فراتر از لیگ بود. با مربیان سازنده استان رایزنی داشتیم که هم ما به بجنورد برویم و هم آنها به تهران بیایند و درواقع این استارت تازه ای برای کشتی استان خراسان شمالی باشد. دو هفته آنجا اردو گذاشتیم و هرچند در ابتدا بیشتر هدف مان زنده کردن کشتی در این استان بود، اما حالا به راهیابی به مرحله ضربدری و کسب سکو هم فکر می کنیم، قول داده ایم که به فکر نتیجه هم باشیم.

وی در خصوص کشتی گیران خارجی ای که این تیم را همراهی خواهند کرد و همچنین ملی پوشان تیمش گفت: از تیم ملی بزرگسالان سال جاری ملی پوش نداریم اما مجتبی گلیج را در تیم ملی امیدها داریم که به مسابقات جهانی اعزام شده و عزت الله اکبری نیز کاپیتان تیم ما است. در ادامه مسابقات از دو کشتی گیر خارجی هم استفاده خواهیم کرد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 16701

به "طلایی: برای کاری فراتر از کشتی به بجنورد رفته بودیم، حالا به سکو هم فکر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلایی: برای کاری فراتر از کشتی به بجنورد رفته بودیم، حالا به سکو هم فکر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید