فال روزانه 02، 11، 1398

به گزارش مجله کامپیوتر، فال روزانه 98/11/02

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. شما در زندگی تا به امروز پیش پای خودتان را دیده اید و هدف های بلند مدتی ندارید، سالی که با تولدتان آغاز می گردد، زمانی است که هدف های پیش پاافتاده را کنار بگذارید و در این سال با ترسیم اهداف بلندمدت، موفقیت های چشمگیری را از آن خود کنید. برای برنامه ریزی و هدف گذاری در سال تولدتان عجله نکنید و ماه های بهمن و اسفند را غنیمت بگیرید و در این ماه ها با صبر و حوصله و مشورت با دوستان و افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، برنامه ای قابل اجرا و بلندپروازانه آماده کنید. مسائل در ماه اسفند فروردین به سراغ شما می آیند، برای حل این مسائل از دست کسی کمکی بر نمی آید و باید به تنهایی آستین بالا بزنید و مسائل را یکی پس از دیگری حل کنید. بخت در ماه های تیر و مرداد سال آینده به شما رو می نماید و در این ماه، موقعیت های خوبی برای استراحت و تفریح خواهید داشت. مهر و آبان سال آینده، ماه هایی است که کوشش شما به بار خواهد نشست و در این ماه ها، مزد زحمات خود را خواهید دید. دی ماه سال آینده، زمان عاشقی شما است و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، در این ماه عشقی تند و آتشین را تجربه خواهید کرد. سالی که با تولد تان آغاز نموده اید را به گونه ای به انتها برسانید که در این سال به بیشتر اهداف خود رسیده باشید و از این سال خاطره های ماندگاری در ذهن شما ماندگار گردد.

فال روزانه 02، 11، 1398

روز بسیار خوبی را شروع نموده اید و به لحاظ سلامت و نشاط چیزی کم ندارید، به لطف چنین روحیه ا ی، کارها را زودتر از همواره انجام دهید و فرصت فراغتی برای خودتان مهیا کنید. مدت ها پیش برای انجام کاری سرمایه گذاری نموده اید و امروز پول و سرمایه شما به بار می نشیند و از این سرمایه گذاری سود چشمگیری روانه حساب های بانکی تان می گردد. پدر یا مادر یا یکی از عظیم تان فامیل، حال و روز خوشی ندارد و امروز بهتر است سری به ایشان بزنید و تا می توانید از وی پرستاری کنید. رابطه خوبی با همسر یا عشق زندگی تان ندارید و احساس می کنید که در عشق سردرگم شده اید، این احساس را با عشق زندگی تان درمیان بگذارید و اجازه ندهید فاصله ای که میان شما افتاده، عمیق تر گردد. رضایتی از شغل و حرفه تان ندارید و به دنبال موقعیت های کاری بهتری می شد، امروز این موقعیت فراهم خواهد شد و شغلی که همواره آرزوی آن را داشتید به شما پیشنهاد می گردد. چیز مهمی را در منزل یا محل کار گم نموده اید و امروز آن را پیدا می کنید و نگرانی های تان رفع خواهد شد.

رؤیای عظیمی را در سر دارید و این آرزو خواب و خوراک را از شما ربوده است، فاصله زیادی با تحقق این رؤیا ندارید و به این آرزو جدی تر فکر کنید و با برنامه ریزی به فکر اجرای آن باشید. انسان احساساتی هستید و با چیزهای کوچک خشنود یا ناراحت می شوید، از قلم نیاندازید که جهان پستی و بلندی های زیادی دارد و از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر از گذشته احساسات خود را کنترل کنید. مدتی پیش اندوخته ای را کنار گذاشته اید و امروز گرفتار مسئله ای خواهید شد و برای حل این مشکل، چاره ای به غیر از برداشت از اندوخته تان وجود ندارد. اما غم به دل خود راه ندهید، چرا که در آینده ای نزدیک پولی به دست شما می رسد و جای خالی خرجی که امروز انجام داده اید پر خواهد شد. روی کمک اعضای خانواده حساب نمی کنید و همواره تمایل دارید مسائل را یکه و تنها حل کنید، از قلم نیاندازید که با یک دست نمی توان چندین هندوانه برداشت و برای حل مسائل مهم از اعضای خانواده کمک بگیرید. امروز با فردی باتجربه و مطلع از امور زمانه برخورد خواهید داشت، این ارتباط را به فال نیک بگیرید و نصیحت های این فرد را در زندگی به کار ببندید.

در بستر بیماری گرفتار شده اید و از عارضه ای جسمی، درد می کشید. در چنین روزهایی بهتر است به جای اینکه فشار بیشتری به بدن تان وارد کنید، به خودتان مرخصی بدهید و با استراحت و مراجعه به پزشک، بهبودی کامل حاصل نمایید. یکی از اعضای خانواده که احتمالاً برادر شما است به مسئله ای برخورد نموده و کاری از دستش برای حل این مشکل بر نمی آید، امروز به این فرد قول بدهید که در اولین فرصت هر کاری از دست تان بر می آید را برای ایشان انجام خواهید داد. رابطه شما و همسر یا عشق زندگی تان به مرحله حساسی رسیده است و اگر مواظب رفتارهای تان نباشید، احتمال مشاجره و جدایی میان شما و عشق زندگی تان وجود دارد. امروز یکی از آشنایان نزدیک که خاطرش برای شما بسیار عزیز است، به دیدار تان می آید و این دید و بازدید فرصتی را برای زنده کردن خاطره های خوش گذشته فراهم می نماید.

تصمیمی را در گذشته گرفته اید و این تصمیم شما را به دردسر عظیمی انداخته است، از آنجایی که خودنموده را تدبیر نیست، راهی برای حل این مشکل پیدا نمی کنید و در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم با عظیم ترهای فامیل یا دوستان با تجربه خود مشورت کنید و مطمئن باشید که این افراد راه رهایی از این مخمصه را به شما نشان خواهند داد. قصد خرید منزل یا کالایی گران قیمت را دارید، این معامله را امروز قطعی کنید و خاطرتان جمع باشد که سود سرشاری از این معامله راهی جیب شما خواهد شد. همسر یا عشق زندگی تان امروز حال و حوصله ندارد و حواسش به شما نیست. در چنین روزهایی مزاحم عشق زندگی تان نشوید و اجازه دهید گذر زمان حال و روحیه ایشان را بهتر کند. انسان خنده رویی نیستید و زندگی را سخت می گیرید، از قلم نیاندازید که خنده بر هر درد بی درمان دوا است و از امروز با رویی گشاده به استقبال زندگی بروید.

روزی بی انگیزه و کسالت آور را شروع نموده اید و حوصله انجام کاری را ندارید، اما حیف است عمر خود را به کسالت بگذرانید و امروز با انجام کاری که علاقه زیادی به آن دارید، روحیه و انگیزه کسب کنید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما احتیاج دارد، امروز زمان خوبی است که دست کمک به سمت این فرد دراز کنید و به ایشان ثابت نمایید که همواره روی کمک شما می تواند حساب باز کند. میان همسر یا عشق زندگی تان و خانواده اش مشاجره ای در گرفته و عشق زندگی تان امروز حسابی دلخور است، در این مشاجره مداخله نکنید و اجازه دهید ریش سفید های فامیل برای حل این مشاجره آستین بالا بزنند. امروز فردی که احساس می کنید بدخواه شما است با شما صحبت خواهد نمود و شرایط صلح و آشتی میان شما و این فرد مهیا می گردد. مدتی است به فکر انجام کاری جدید و نوآورانه افتاده اید، اما امروز زمان خوبی برای انجام این کار نیست و زمانی به فکر انجام این کار جدید باشید که با برنامه ریزی و مشورت با دوستان و آشنایان، اطلاعات بیشتری درخصوص این کار بدست آورده باشید.

امروز وقت خوبی است که اعضای خانواده را برای گشت و گذار و خرید به بازار ببرید، چنین موقعیتی را به فال نیک بگیرید و در کنار اهل منزل گشتی در بازار بزنید، اما مواظب خرج های تان باشید چرا که محتمل است ولخرجی کنید و برای آینده پولی در جیب تان باقی نماند. امروز میان شما و یکی از آشنایان مشاجره ای در می گیرد، تا جایی که امکان دارد این مشاجره را ادامه ندهید و نگذارید احترام میان شما لکه دار گردد. گره ای در کارهای شما افتاده و به رغم اینکه کوشش زیادی به خرج داده اید، این گره باز نشده است، امروز این مشکل رفع می گردد و با خیال راحت می توانید دمی استراحت کنید. عادت دارید در مورد رفتار اطرافیان عجولانه قضاوت کنید، چنین رویکردی شما را به فرد منفوری تبدیل نموده که کسی علاقه ای با نشست و برخواست با شما ندارد. امروز تصمیم به تغییر این روحیه بگیرید و عجولانه قضاوت کردن را کنار بگذارید.

روز خوبی را شروع ننموده اید و اگر مواظب دارایی های خود نباشید، چیزی از مال و منال تان گم یا دزدیده خواهد شد. به لحاظ کاری نیز روز خوبی را درپیش ندارید و عقدقرارداد و معامله های تجاری را به فردا موکول کنید، در غیر این صورت ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. مدتی است که وقتی را برای انجام کارهای مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن کنار نگذاشته اید، امروز بهترین زمان برای انجام این کارها است و با مدیتیشن و مراقبه یا کارهای مذهبی آرامش روح و جان تان را تضمین نمایید. همسر یا عشق زندگی تان برنامه خاصی برای شما تدارک دیده و امروز کاری می نماید که از همواره بیشتر عاشق ایشان شوید.

امروز به منزل یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک دعوت شده اید، این مهمانی را به فال نیک بگیرید و تا می توانید خوش بگذرانید. خبری فرخنده به دست شما می رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و آنها را در این شادی سهیم نمایید. فردی که بدخواه شما است میخواهد میان شما و همسر یا عشق زندگی تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این نقشه شوم تحقق پیدا کند، این فرد را پیدا کنید و به سزای عملش برسانید. امروز یکی از همکاران یا همسایه ها با شما از در دشمنی وارد می گردد و چوب لای چرخ تان می گذارد. اجازه ندهید این رفتار ادامه پیدا کند و در اولین فرصت حساب این فرد را کف دستش بگذارید. برنامه ای برای آینده ندارید و باری به هرجهت زندگی می کنید، چنین رویکردی نه تنها شما را به دستاوردی چشمگیر در زندگی نمی رساند، بلکه اعتبار و آبروی تان را نیز در نزد دوستان و همکاران زیر سؤال می برد، در نتیجه از امروز نقشه ای بلند مدت برای زندگی تان ترسیم کنید و هدف های خود را با جدیت دنبال نمایید.

اهل ورزش و تحرک هستید، اما تا به امروز فرصتی برای ورزش دست نداده است و به لحاظ سلامتی شرایط خوبی ندارید، امروز زمان خوبی فراهم می گردد تا در باشگاه ورزشی ثبت نام نمایید و در کنار ورزش، تا می توانید تفریح کنید. امروز فردی از شما درخواست پول می نماید، اما این فرد اهل بازپرداخت پول نیست و اگر به ایشان پولی بدهید، هرگز رنگ پول تان را نخواهید دید. یکی از آشنایان که ادعای دوستی زیادی با شما دارد، دائم خودش را به شما نزدیک تر نموده است و ادعای رفاقتی عمیق و ماندگار دارد، اما این ادعا، دروغی بیش نیست و این فرد می خواهد از شما سوء استفاده کند، در نتیجه از همین امروز رابطه تان را با وی تغییر دهید و به ایشان بفهمانید که به این راحتی ها کلاه سر شما نمی رود. امروز در محل کار یا منزل اتفاق پسندیده ای برای شما رخ می دهد و این اتفاق، ناراحتی ها و روزمرگی ها را از ذهن شما بیرون می نماید. همسر یا عشق زندگی تان انتظار دارد که بعدازظهر را در کنار هم بگذرانید، این فرصت مهیا خواهد شد و بعدازظهری عاشقانه را تجربه خواهید کرد.

امروز بوسیله دوستان یا آشنایان با فردی مطلع و جهاندیده دیدار خواهید کرد، گفته های این فرد تأثیر زیادی در افکار شما خواهد داشت، در نتیجه این گفته ها را یادداشت کنید و در آینده به کار بگیرید. مدتی است که یکی از دوستان یا آشنایان پولی از شما قرض نموده و تا به امروز خبری از پرداخت این پول در کار نبوده است، اما امروز این فرد پول تان را تمام و کمال بازپس خواهد داد و به لحاظ اقتصادی اوضاع تان بهتر می گردد. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع ننموده اید و در محل کار یا منزل، با مسائلی روبرو خواهید شد، برای حل این مسائل کاری از دست شما بر نمی آید و چاره ای ندارید که از دوستان و همکاران کمک بگیرد. روز بسیار حساسی را شروع نموده اید و اگر مواظب نباشید، اشتباه فاحشی را مرتکب خواهید شد، در نتیجه شش دانگ حواس تان را جمع کنید تا دست از پا خطا نکنید.

روز را با ناراحتی شروع نموده اید و اگر مواظب رفتار و گفتار خود نباشید، به احتمال زیاد ناراحتی شما زمینه ایجاد مشاجره ای را میان شما و اطرافیان فراهم خواهد نمود. اهل پس انداز و صرفه جویی نیستید و این رویکرد باعث شده تا اندوخته ای نداشته باشید، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و اگر به دنبال ثبات اقتصادی هستید، پس انداز و صرفه جویی را از همین امروز شروع کنید. گرفتار مسئله ای شده اید و این مشکل فکر و ذهن شما را حسابی مشغول نموده است، اما غم به دل خودتان راه ندهید چرا همسر یا عشق زندگی تان امروز متوجه این مشکل می گردد و به شما در حل آن کمک خواهد نمود.

امروز با مسئله ای روبرو می شوید و کاری از دست شما برای حل این مشکل بر نمی آید، بهتر است برای حل چنین مسئله ای عجله نکنید و اجازه دهید گذر زمان، راهکار های بهتری را پیش روی شما قرار دهد. حساب و کتاب زندگی از دست شما خارج شده و یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان در امور اقتصادی شما دخالت می نماید. اجازه ندهید اطرافیان از حساب و کتاب های شما باخبر باشند و امروز عنان مال خود را در اختیار بگیرید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید امروز با فردی روبرو می شوید و در اولین نگاه به وی دل می بازید. اعتمادبه نفس سرشاری دارید و انسان خوش مشربی هستید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان و آشنایان خود را گسترش دهید.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: برترین ها
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 34463

به "فال روزانه 02، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 02، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید