قدوس: محرومیتم حکم نابودی من را امضاءکرد، درخواست تجدید نظر را به فیفا ارائه دادم

به گزارش مجله کامپیوتر، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: جریمه نقدی در نظر گرفته شده برای من ناعادلانه است و به همین دلیل درخواست تجدید نظر را به فیفا ارائه دادم.

قدوس: محرومیتم حکم نابودی من را امضاءکرد، درخواست تجدید نظر را به فیفا ارائه دادم

به گزارش ، به نقل از Aftonbladet، سامان قدوس بازیکن ملی پوش ایرانی تیم فوتبال آمیان فرانسه که به علت امضای قرارداد شبهه دارد با هوئسکای اسپانیا به مدت 4 ماه از حضور در مستطیل سبز محروم است و به پرداخت 4 میلیون یورو جریمه نقدی محکوم شده است، به این حکم فیفا واکنش نشان داد.

محرومیتم حکم نابودی من را امضاءکرد

قدوس درباره محرومیتش بیان نمود: این محرومیت حکم نابودی من را امضاء کرد. از این اتفاق بی نهایت متاسف هستم و برای هیچکس حتی دشمن خونی ام هم همچین چیزی را آرزو نمی کنم. من در بهترین زمان از بازی به سر می بردم و آمادگی بالایی داشتم. دوستانم هر بار تلاش می کردند تا با حرفهایشان در مورد بازیکنان مصدومی که به خاطر این اتفاق فوتبال را کنار گذاشته اند، من را آرام کنند.

سرمربی آمیان به من روحیه می دهد

او ادامه داد: احساس بدی به این اتفاق دارم و هرگز این روز ها را فراموش نمی کنم. وقتی بازیکن آماده با بازیکنان ذخیره و کم سن تمرین می کند در واقع از همه چیز دور می شود. با این حال باشگاه آمیان برای بهتر کردن شرایط روحی من سعی بسیاری کرد و سرمربی تیم برای من برنامه 4 ماهه ای در نظر گرفت تا از فرم ایده آل خارج نشوم.

درخواست تجدید نظر کردم

قدوس در مورد جریمه نقدی در نظر گرفته شده برای او بیان نمود: به نظرم جریمه در نظر گرفته شده خیلی ناعادلانه است بنابراین به این جریمه معترض شدم و همچنان خواهان تجدید نظر هستم. جریمه نقدی واقعا بالا است و درخواست دارم تا کمتر شود. من از باشگاه هوئسکا پولی دریافت نکرده ام و نباید از من جریمه گزاف دریافت شود. حالا باید دید در نهایت چه پیش خواهد آمد.

او در پایان گفت: برای برگشتن به فوتبال لحظه شماری می کنم و تمریناتم را جدی ادامه می دهم تا در نهایت با نظر سرمربی بازی کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 17155

به "قدوس: محرومیتم حکم نابودی من را امضاءکرد، درخواست تجدید نظر را به فیفا ارائه دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدوس: محرومیتم حکم نابودی من را امضاءکرد، درخواست تجدید نظر را به فیفا ارائه دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید