موافقت کمیسیون مالی با تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون مالی مجلس گفت نمایندگان کمیسیون مالی با تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی موافقت نموده و متقاضیان عضویت در هیات تحقیق و تفحص از عملکرد منطقه آزاد قشم و... ثبت نام و اعلام آمادگی کردند.

موافقت کمیسیون مالی با تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی

به گزارش خانه ملت، مهدی طغیانی در تشریح جلسه امروز (یکشنبه 25 آبان ماه) کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در جلسه امروز نمایندگان با تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی موافقت کردند، همچنین متقاضیان عضویت در هیات تحقیق و تفحص از عملکرد منطقه آزاد قشم، عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند، نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی و نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان ثبت نام و اعلام آمادگی کردند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین از آنجا که طرح اصلاح قانون اقتصادیات برارزش اضافه کرده از شورای نگهبان به کمیسیون اقتصادی آمده است بعضی از مواد آن مجددا مورد آنالیز نهاده شد. به عنوان مثال در خصوص نحوه اخذ اقتصادیات بر ارزش اضافه کرده در مناطق آزاد اگر فعالان اقتصادی در مناطق آزاد اصول فعالیت اقتصادی یک منطقه آزاد را به طور کامل رعایت نمایند مشمول معافیت از اقتصادیات برارزش اضافه کرده می شوند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همچنین افراد ناتوان به لحاظ اقتصادی درصورت قرار دریافت تحت پوشش سازمان های حمایتی همچون بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) رقم اقتصادیات بر ارزش اضافه کرده به آن ها بازگردانده گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 45110

به "موافقت کمیسیون مالی با تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت کمیسیون مالی با تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید