نامه تهدیدآمیز رئال، یووه و بارسا علیه انصراف دهندگان

به گزارش مجله کامپیوتر، سه باشگاهی که همچنان در سوپرلیگ باقی مانده اند برای هفت باشگاه انصراف دهنده نامه ای هشدارآمیز ارسال کردند.

نامه تهدیدآمیز رئال، یووه و بارسا علیه انصراف دهندگان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دو هفته پیش بود که 12 باشگاه رئال، بارسا، یوونتوس، میلان، اینتر، اتلتیکو، منچستریونایتد، منچسترسیتی، لیورپول، تاتنهام، آرسنال و چلسی خبر از تشکیل سوپرلیگ اروپایی دادند. موج مخالفت های یوفا، فیفا و هواداران فوتبال در انگلیس باعث شد تا ابتدا شش باشگاه انگلیسی عقب نشینی کرده و اعلام انصراف دهند و سپس نوبت به اتلتیکو، اینتر و میلان رسید.

پس از گذشت روزها هنوز انصراف اینتر و میلان قطعی نشده و احتمال بازگشت شان وجود دارد. تنها رئال، بارسا و یوونتوس روی وعده خود مانده اند و طبق ادعای مارکا، اخیرا نامه ای هشدارآمیز برای 7 باشگاه(شش باشگاه انگلیسی و اتلتیکو) ارسال کرده اند.

نامه ای که هفت بند دارد.

بند اول: در بند نخست اشاره شده است که این هفت باشگاه با انتشار بیانیه هایی عمومی، از توافق نامه شرکا ISHA Investment and shareholdersa Agreement خارج شده اند.

در بند دوم که لحن سردتری دارد، آمده: ما فکر می کنیم که اقدامات شما در بازگشت به تعهدات قبلی به یوفا نقض آشکار توافق نامه سوپرلیگ است؛ در حالی که به خوبی از مفاد عهدنامه که قصد تکرارشان را نداریم آگاه بوده اید.

بند سوم: امضای تعهدنامه با یوفا به منزله نقض رسمی تعهدات باشگاه های موسس سوپرلیگ و توافق نامه شرکاست و عواقب دارد.

در بند چهارم با همان لحن قوی آمده است: رفتار شما پس از امضای قرارداد سوپرلیگ که برخی تعهدات و برخی پرداختی ها را نیز شامل می شد، سرزنش آمیز بود و آسیبی جدی به اعتبار این تشکل وارد کرد.

بند پنجم: هشدار می دهیم که هیچ یک از استدلال های شما برای خروج از سوپرلیگ و بازگشت به تعهدات یوفا توجیه مناسبی با خود به همراه نداشت.

بند ششم: از شما دعوت می کنیم که در تصمیم خود تجدید نظر کرده و به تعهدات خود در قبال سوپرلیگ بازگردید.

بند هفتم: ما این حق را برای خود قائل هستیم که در مورد خروج شما از قرارداد، اقدامات قانونی لازم را انجام دهیم.از خسارت های وارده تا......

در پاراگراف آخر نیز آمده است که از زمان اعلام شکل گیری سوپرلیگ، از یوفا و فیفا خواسته شده بود تا در مورد این پروژه و اصلاحات لازم صحبت کنند و اینکه چنین گفت و گوهایی برای بقای فوتبال سودمند خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 57777

به "نامه تهدیدآمیز رئال، یووه و بارسا علیه انصراف دهندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه تهدیدآمیز رئال، یووه و بارسا علیه انصراف دهندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید