نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری شهر گردشگر افتتاح شد

به گزارش مجله کامپیوتر، نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری شهر گردشگر با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری شهر گردشگر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار مجله کامپیوتر، این نمایشگاه امروز یکشنبه 4 شهریور 97 در مجموعه ایران مال با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

محمد محب خدایی معاون گردشگری در این مراسم گفت: هفته دولت را به همه دولتمردان و مردم ایران تبریک می گوییم، امروز نقطه تحولی را در حوزه گردشگری کشور را شاهد هستیم.

او ادامه داد: ما توانستیم شان و جایگاهی را که میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارد به خوبی در کشور نشان دهیم، امروز شاهد هستیم که دولت و تمام استانداران در برنامه ریزی های کلان، شان گردشگری را لحاظ می نمایند.

معاون گردشگری گفت: ما می توانیم با گردشگری اقتصادی پویا داشته باشیم، اگر امروز شاهد هستیم که 8700میلیارد تومان از طریق صندوق توسعه ملی به گردشگری اختصاص یافته است باید از این فرصت استفاده کنیم.

محب خدایی افزود: امروز شاهد تحول در نگرش به حوزه گردشگری کشور هستیم، به این باور رسیدیم که می توانیم با برنامه ریزی در حوزه گردشگری به اهداف گردشگری دست یافت ،ایران مال یکی از مکان هایی است که ارکان شهر گردشگر را در خود جای داده است.

محب خدایی افزود: شهر گردشگر، مکانی است که خود را برای میزبانی از میهمانان آماده نموده است، هدف ما این است که شرایط لازم را برای سرمایه گذاران حوزه گردشگری فراهم کنیم، تمام انرژی و همت سازمان در جهت تسهیل و تسریع امورات سازمان و مشارکت بخش خصوصی است.

اثنی عشری سخنگوی مجموعه ایران مال در این مراسم گفت: این نمایشگاه با همکاری و همراهی 31 استان کشور، شرکت ایران نوین و زحمات بسیار زیاد سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری برپا گردیده است.

او توضیح داد: ایران مال یک شهر گردشگر است، تمثیلی از ایران در این مجموعه به نمایش درآمده، شهر گردشگر ترکیبی معنادار از شهر و گردشگر است، شهر گردشگر یعنی نگرش متفاوت به داشته های ذاتی شهر، ایران مال با ظرفیت پذیرایی از 80 میلیون ایرانی می تواند میزبان گردشگران بسیار زیادی باشد.

او ادامه داد: اهتمام این دولت به موضوع گردشگری در اختصاص بیش از 8هزار میلیارد تسهیلات در این حوزه به درستی تعیین است، تمام این اقدامات نوید روزهای خوش برای حوزه گردشگری است.

گروه موسیقی رستاک در این مراسم به اجرای موسیقی زنده پرداختند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 28 مهر 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 392

به "نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری شهر گردشگر افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری شهر گردشگر افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید