نماینده مجلس: مردم در فشار هستند و به نمایندگان اعتماد نمی نمایند

به گزارش مجله کامپیوتر، صدیف بدری نماینده اردبیل در مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در تذکری گفت: گلایه های مردم از شرایط معیشتی، گرانی کالا ها و نبود بعضی دارو ها به خصوص برای بیماری های خاص و شربت های آنتی بیوتیک بچه ها زیاد شده است که ضروری است این موارد در جلسه امروز مجلس با دولت مطرح گردد.

نماینده مجلس: مردم در فشار هستند و به نمایندگان اعتماد نمی نمایند

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه مردم در فشار هستند، گفت: کم کم اعتماد مردم به نمایندگان در حال کم شدن است. به ما می گویند که شما به عنوان نماینده مردم باید مدافع حق و حقوق ما باشید، اما احساس می کنیم مجلس در مقابل دولت کوتاه می آید.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اندازه افزایش حقوق کارمندان با افزایش قیمت کالا ها هماهنگی ندارد، گفت: در این شرایط دولت توپ را در میدان مجلس می اندازد حال اینکه ما در بودجه حداقل افزایش حقوق را 10 درصد مشخص کردیم. از طرف دیگر افزایش حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری هم با افزایش قیمت کالا ها همخوانی ندارد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در تذکر دیگری گفت: پنج ماه از آغاز سال می گذرد، اما هنوز موافقت نامه های تخصیص اعتبارات دولتی و تملک دارایی های سرمایه ای مبادله نشده است. فصل کاری در استان های سردسیر گذشته است پس کی قرار است این اعتبارات تخصیص داده گردد. ضروری است این موارد در جلسه امروز نمایندگان با هیأت دولت مطرح شده و فکر اساسی برای آن گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1401 بروزرسانی: 23 مرداد 1401 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 80110

به "نماینده مجلس: مردم در فشار هستند و به نمایندگان اعتماد نمی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس: مردم در فشار هستند و به نمایندگان اعتماد نمی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید