واکنش تاج به پرسش درباره منتشر نشدن قرارداد ویلموتس

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال پدیده ای است که با هیچ پدیده دیگری قابل قیاس نیست. مسابقات فوتبال زیادی در ایران برگزار می گردد و مثلا نزدیک 650 میلیون نفر مسابقات لیگ برتر را تماشا نموده اند.

واکنش تاج به پرسش درباره منتشر نشدن قرارداد ویلموتس

به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج در کنگره فوتبال کلینیک اظهار کرد: یکی از بخش های مهم فوتبال لجستیکی است و بخش دیگر فوتبال مباحث مالی است که زوایای خاص خودش را دارد. یک بخش دیگر ورزش فوتبال هم به مسابقات و مسائل فنی اختصاص دارد. یک بخش هم مباحث فرهنگی و اجتماعی است. این ها ارکان اصلی فوتبال هستند. در زمینه پشتیبانی یکی از مهم ترین قسمت ها مباحث پزشکی است.

او ادامه داد: فوتبال پدیده ای است که با هیچ پدیده دیگری قابل قیاس نیست. اگر جامعه آماری درست کنید می بینید که مسابقات فوتبال زیادی در ایران برگزار می گردد. هیات های فوتبال دائما مسابقات را برگزار می نمایند. در لیگ برتر ما نزدیک 650 میلیون نفر مسابقات را تماشا نموده اند البته این آمار به گونه ای است که شاید مثلا یک نفر هشت مسابقه را دیده باشد و بعضی هم همه مسابقات را دیده باشند. این نشان می دهد که پدیده فوتبال با سایر پدیده ها قابل قیاس نیست.

مهدی تاج بعد از سخنرانی، در جمع خبرنگاران هم اظهار کرد: خوشبختانه تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه با پرواز اختصاصی به شهر امان در اردن سفر کرد. فکر می کنم شرایط خوبی در تیم ملی حاکم است تا یک بازی مناسب انجام گردد. فدراسیون فوتبال هتل بسیار خوبی هم در شهر امان برای تیم ملی فراهم نموده تا همه چیز از نظر لجستیک آماده باشد.

فدراسیون فوتبال اردن همکاری های لازم را انجام داده و تیم ملی بدون معطلی از فرودگاه راهی هتل شده است. این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد. عراق کشور همسایه ماست و همواره همسایه ما می ماند. مراودات خوبی با آنها داریم اما در اردن بحث رقابت و برد و باخت مطرح است و امیدوارم پیروز آن ملاقات ما باشیم.

در سرانجام این گفت وگو خبرنگار خبرنگاران از مهدی تاج پرسید چرا قرارداد ویلموتس را منتشر نمی کنید؟ رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش حاضر به پاسخگویی نشد. سپس اطرافیان تاج نیز او را از میان خبرنگاران دور کردند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 17611

به "واکنش تاج به پرسش درباره منتشر نشدن قرارداد ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تاج به پرسش درباره منتشر نشدن قرارداد ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید