وزیر داخلی جورجیا برای حذف آرای قانونی به نفع ترامپ به مرگ تهدید شد!

به گزارش مجله یک کامپیوتر، فارس نوشت: براد رافنسپرگر می گوید رهبران جمهوری خواه از جمله لیندسی گراهام برای حذف آرای قانونی به او فشار آوردند تا رئیس جمهور آمریکا برنده انتخابات در این ایالت اعلام گردد.

وزیر داخلی جورجیا برای حذف آرای قانونی به نفع ترامپ به مرگ تهدید شد!

براد رافنسپرگر وزیر امور داخلی در جورجیا روز دوشنبه گفت رهبران حزب جمهوری خواه از جمله لیندسی گراهام برای حذف آرای قانونی در انتخابات، به او فشار آوردند تا رئیس جمهور آمریکا برنده انتخابات در این ایالت اعلام گردد و بتواند 16 رای الکترال آن را به دست آورد.

به گزارش وبگاه هیل، رافنسپرگر در مصاحبه با نشریه آمریکایی واشنگتن پست گفت گراهام روز آدینه از او پرسیده بود آیا این اختیار را دارد که آرا در شهرستان هایی را که میزان امضاهای ناهمخوان در آن ها زیاد است کنار بگذارد. به گفته او، گراهام همچنین از وی پرسیده بود آیا کارکنان انتخاباتی آرایی را که امضاهای ناهمخوان داشتند به دلیل تعصب سیاسی، پذیرفته اند.

گراهام در واکنش به سخنان این مقام ایالت جورجیا، تحت فشار قرار دادن او برای حذف آرای قانونی را رد نموده و گفته کوشش می نموده متوجه گردد چطور آرا تایید می گردد و فکر می نموده جورجیا محافظت هایی دارد که شاید سایر ایالت ها نداشته باشند.

رافنسپرگر همچنین گفته که اخیراً خود و خانواده اش به مرگ تهدید شده اند؛ از جمله پیامی که در آن گفته شده بود بهتر است بازشماری آرا را سرهم بندی نکنی. زندگی تو به آن بستگی دارد. وی گفت کوشش ها برای کنار گذاشته شدن آرای قانونی او را ناامید نموده است.

در حال حاضر به دستور رافنسپرگر در ایالت جورجیا آرا به صورت دستی در حال بازشماری است. انتظار می رود این فرایند تا 20 نوامبر (30 آبان) آخرین مهلت تایید نتایج انتخابات، به خاتمه برسد.

در خبر جدید دیگری از جورجیا، یک رسانه آمریکایی گزارش داده مقام های این ایالت پس از بازشماری آرای آن متوجه شده اند بیش از 2600 رأی در شهرستان فلوید در این ایالت شمرده نشده است.

پایگاه خبری AJC گزارش داده به حساب آوردن این آرا می توانست اندکی اختلاف دونالد ترامپ با رقیبش جو بایدن در این ایالت را کاهش دهد. طبق برآورد سی ان ان جو بایدن با اختلاف حدود 14000 رأی در این ایالت، ترامپ را شکست داد.

پایگاه AJC گزارش داده به حساب آوردن این 2600 رأی می توانست 800 برگه رأی از اختلاف ترامپ را با بایدن کم کند. 1643 رأی متعلق به ترامپ و 865 رأی متعلق به جو بایدن بوده است.

علت بروز این اشتباه این بوده که مقام های شهرستان فلوید، آرای موجود در یک کارت حافظه را وارد دستگاه شمارش آرا ننموده اند.

گابریل استرلینگ، از مقام های ایالت جورجیا عدم شمارش این آرا را خطایی عجیب توصیف کرد و گفت که مقام مسئول انتخابات در شهرستان فلوید باید از سمتش استعفا کند.

با این وجود، براد رافنسپنگر، وزیر امور داخلی در جورجیا گفت که نتیجه بازشماری آرا در تمامی دیگر مناطق این ایالت، نزدیک به آرای گزارش شده اولیه بوده است.

پیشتر ترامپ که به بازشماری آرا هم در ایالت جورجیا که خواست ستاد انتخاباتی خودش بوده راضی نشده، در توییتی نوشت: بازشماری دستی آرا در جورجیا، اتلاف وقت است. آنها امضاها را تطابق نمی دهند. بازشماری را تا زمانی که تطابق دهند، متوقف کنید. اجازه ندهید دموکرات های افراطی چپ گرا، انتخابات را سرقت نمایند.

وی بعد از بازتوییت چندین کلیپ ویدئویی از برنامه های شبکه محبوبش فاکس نیوز درباره احتمال تقلب در انتخابات، در توییت دیگری مدعی شد: آنها به ناظران انتخاباتی ما اجازه ورود به اتاق های شمارش آرا را نمی دهند. ما به تنهایی در آن پیروز شدیم!

شرکت توییتر نیز با زدن برچسب هشدار روی توییت های رئیس جمهور آمریکا، نوشت ادعای وی درباره تقلب در انتخابات مورد مناقشه بوده و صحت آن تایید نشده است.

علی رغم ارزیابی رسانه های آمریکایی مبنی بر پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری، به دلیل مخالفت ترامپ با پذیرش شکست و تأکید وی به شکایت به مراجع حقوقی به خاطر تقلب گسترده در انتخابات، اداره خدمات عمومی این کشور هنوز پیروزی بایدن را به رسمیت نشناخته است.

310 310

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 45364

به "وزیر داخلی جورجیا برای حذف آرای قانونی به نفع ترامپ به مرگ تهدید شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر داخلی جورجیا برای حذف آرای قانونی به نفع ترامپ به مرگ تهدید شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید