پاسخ رئیس هیئت وزنه برداری چهارمحال و بختیاری به یک ابهام

به گزارش مجله کامپیوتر، مهدی رئیسی به اعزام نشدن تیمی از استان چهارمحال و بختیاری به مسابقات استعدادیابی واکنش نشان داد.

پاسخ رئیس هیئت وزنه برداری چهارمحال و بختیاری به یک ابهام

به گزارش ، ماجرا از جایی آغاز شد که فدراسیون وزنه برداری طرح استعدادیابی خود در استان های کشور را، به مناطق مختلف تقسیم بندی کرد. به این صورت که نمایندگان هر استان در هر منطقه به یک شهر بروند و رقابت های استعدادیابی در آن جا برگزار گردد.

این طرح در بعضی از استان های کشور مثل خراسان رضوی، کردستان، آذربایجان غربی، سمنان، تهران و اصفهان با حضور وزنه برداران نوجوان و نونهال برگزار گردید.

در یکی از این مراحل که از 26 تا 29 شهریور در استان اصفهان برگزار می شد، نمایندگان این استان، فارس و چهارمحال و بختیاری می توانستند در این دوره از بازی ها شرکت نمایند که البته هیچ ورزشکاری از استان چهارمحال و بختیاری در این بازی ها حاضر نشد تا انتقاد ها از رئیس هیئت وزنه برداری این استان به اوج خود برسد.

ابتدا گفته می شد که اصلا این استان نماینده و وزنه برداری برای حضور در این طرح ندارد و بعد از آن عنوان شد که مهران رئیسی، رئیس هیئت وزنه برداری استان چهار محال و بختیاری بودجه لازم برای اعزام ورزشکاران این استان به اصفهان را نداشته است، که البته بودجه لازم برای اعزام وزنه برداران از استان چهارمحال و بختیاری به استان اصفهان فقط به تهیه بلیت اتوبوس مربوط می گردد. چرا که میزبانی از وزنه برداران دیگر استان ها (وزنه برداران استان فارس و چهارمهال و بختیاری) به عهده هیئت وزنه برداری اصفهان بوده است.

یک هفته قبل از رقابت های استعدادیابی اصفهان، بازی های المپیاد کشوری در شهرکرد برگزار گردید

برای پیگیری این موضوع با مهران رئیسی، رئیس هیئت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری گفت وگو کردیم که او در این باره به خبرنگاران گفت: اصلا موضوع نبود و یا کمبود بودجه مطرح نیست. حرف هایی که علیه من در این چند روز مطرح شده با اهدافی خاص عنوان می گردد. آن ها می خواند علیه فدراسیون وزنه برداری حاشیه درست نمایند. باید شرح بدهم که ما میزبان مسابقات المپیاد نخبگان کشوری بودیم، آن هم یک هفته قبل از همین بازی های استعدایابی اصفهان! 10 نفر از مدرسین فدراسیون وزنه برداری هم به چهارمحال و بختیاری آمده بودند.

بیش از 30 وزنه بردار نونهال را در استان خودم استعدادیابی کردم

او ادامه داد: من در همین مسابقاتی (المپیاد استعداد های برتر کشور) که در استان خودمان برگزار گردید، هر تعدادی از نونهالانی که در استان حضور داشتند، همان کاری که باید در استان اصفهان برگزار می شد، را انجام دادم. درحالی که بیش از 10 نفر را نمی توان به طرح های استعدادیابی اعزام نمود، من بیش از 30 وزنه بردار نونهال را در استان خودم (شهرستان شهرکرد) استعدادیابی کردم. یعنی همان کاری را که باید در اصفهان انجام می دادیم را من، بهتر از آن در شهرکرد انجام دادم.

چرا یک زنگ به من نزدند؟

رئیسی با اشاره به صحبت های منتقدانش اظهار کرد: اگر واقعا آقایان به دنبال آنالیز این مضوع بودند چرا یک زنگ به من نزدند؟ از من باید می پرسیدند که چرا تیمی از استان چهارمحال و بختیاری به اصفهان نرفت. شماره من را داشتند، اما بدون این که صحبتی با من انجام دهند، در فضای مجازی آغاز به این صحبت ها کردند و دیگران هم در حمایت از این حرف ها، توهین هایی به من انجام دادند.

وقتی 150 میلیون تومان خرج کردم، 70 هزار تومان پول است؟

او ضمن رد کردن این موضوع که اعزام نشدن تیم چهارمحال و بختیاری به استان اصفهان به خاطر نبود بودجه؛ انجام نشده است، گفت: فاصله این 2 استان چیزی حدود 100 کیلومتر و بهای بلیت اوتوبوس هم 7 هزار تومان است. می گویند بودجه نداشتیم. آقایان که من را می شناسند و می دانند برای همین المپیاد کشوری که یک هفته قبل از رقابت های استان اصفهان در شهرکرد برگزار گردید، من 150 میلیون تومان از جیب خرج کردم. خب دیگر 70 هزار تومان پولی است که من به خاطر آن تیمم را به اصفهان اعزام نکنم؟

قصد شکایت دارم و بی خیال نمی شوم

رئیسی ادامه داد: حرف های زشتی در فضای مجازی علیه من مطرح شد. من از تمام این توهین ها عکس گرفتم و به وسیله پلیس فتا این موضوع را پیگیری خواهم کرد. با دادستان صحبت کردم و قصد شکایت دارم. البته بعضی از افراد کامنت های خود را فضای مجازی پاک کردند که من عکس آن ها را دارم و می خواهم آن ها را ادب کنم. این موضوع را تا آخر پیگیری می کنم و قصد بی خیال شدن و یا رضایت هم ندارم. وقتی از فرصتی که در در استان خودم و بازی های استعداد های کشور وجود داشت، استفاده کردم و کار های لازم را انجام دادم، دیگر نیازی نبود که تیم به اصفهان اعزام گردد.

هفتمین رئیس هیئتی هستم که به دلایل مختلف علیه او این صحبت هامطرح می گردد

رئیس هیئت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری تاکید نمود: صحبت هایی که علیه من عنوان شده است، به دور از اخلاق بوده در حالی که من جانباز این مملکت هستم. مگر بار اولی است که این صحبت ها مطرح می گردد؟ مگر من اولین رئیس هیئتی هستم که این چنین با او برخورد می گردد؟ من هفتمین رئیس هیئتی هستم که به دلایل مختلف علیه او این صحبت ها گفته می گردد. می خواهند از فدراسیون وزنه برداری انتقاد نمایند، اما به هر دلیلی به دنبال یک موضوعی در هیئت های وزنه برداری می گردند. من بیش از 30 سال است که در این رشته فعالیت می کنم و همه من را می شناسند. اما بعضی از منتقدان، خودشان در انتخابات فدراسیون وزنه برداری هوادار بعضی از کاندیدا های بازنده بودند. من این موضوع را قطعا پیگیری می کنم.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 16031

به "پاسخ رئیس هیئت وزنه برداری چهارمحال و بختیاری به یک ابهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ رئیس هیئت وزنه برداری چهارمحال و بختیاری به یک ابهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید