پنجمین کنفرانس بین المللی پل در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

به گزارش مجله کامپیوتر، پنجمین کنفرانس بین المللی پل 26 الی 27 شهریور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

پنجمین کنفرانس بین المللی پل در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پنجمین کنفرانس بین المللی پل 26 الی 27 شهریور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

فرزاد حاتمی دبیر کنفرانس گفت : پس از برگزاری چهار کنفرانس تخصصی پیروز بین المللی قبلی در خصوص مهندسی پل، پنجمین کنفرانس بین المللی پل 26 الی 27 شهریورماه سالجاری با مشارکت ارگانها مختلف در این دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

وی افزود : این کنفرانس با موضوعات ، استانداردها و آئین نامه های بارگذاری، طراحی و اثر زلزله بر پلها ، روشهای تحلیل و طراحی انواع پلها ، ارزیابی آسیب پذیری پل ها در شرایط وقوع زلزله ، تجهیزات آسیب شناسی و بازرسی فنی ، معیارهای مجاز بهره برداری باتوجه به استانداردهای معتبر ، روشهای ارزیابی ایمنی، سطوح عملکرد و قابلیت اطمینان پلها انواع روشهای تعمیر، تقویت و نگهداری راه، باند، پل و ابنیة فنی ، سیستم های مدیریت پل ها ، پایش سلامت پلها و ابنیه فنی مربوطه ، سطوح عملکرد و معیارهای بهسازی راه، بند و پل ، مطالعات ژئوتکنیکی پلها مطالعات هیدرولیکی و هیدرولوژی پلها برگزار می شود.

حاتمی ادامه داد: همچنین سه کارگاه تخصصی در زمینه های، استانداردها و آئین نامه های ملی و بین المللی در زمینه طراحی و بهسازی پلها ، پایش سلامت و ابنیه فنی ، روش های تعمیر، تقویت و بهسازی لرزه ای پل ها و ابنیه فنی ملاحظات طرح و اجرای هیدرولیک و هیدرولوژی پل ها برگزار می شود.

وی یادآور شد: در این کنفرانس علاوه بر غالب متخصصان داخلی، جمعی از اساتید و متخصصان با سابقه از کشورهای مختلف ارائه مقاله می کنند.

دبیر پنجمین کنفرانس بین المللی پل گفت : متقاضیان جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت کنفرانس به نشانی https://ibc.aut.ac.ir مراجعه و یا با شماره 64545537 تماس حاصل کنند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 7619

به "پنجمین کنفرانس بین المللی پل در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین کنفرانس بین المللی پل در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید