گزارش یک سایت آرژانتینی ، روزهای سرنوشت ساز برای کالدرون و پرسپولیس

به گزارش مجله کامپیوتر، یک سایت آرژانتینی روزهای آینده را سرنوشت ساز برای گابریل کالدرون خواند.

گزارش یک سایت آرژانتینی ، روزهای سرنوشت ساز برای کالدرون و پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، سایت پرفیل آرژانتین گزارشی از گابریل کالدرون، سرمربی تیم پرسپولیس منتشر کرده است.

این سایت ابتدای گزارش خود را با ذکر جملاتی از کالدرون چنین آغاز کرد: نمی خواستیم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس که بهترین در جهان هستند، بروم...

این رسانه ادامه داد:کسی که در فیلمی ویدیویی در اینستاگرام خود اینگونه حرف می زند، کسی جز گابریل کالدرون نیست که در فرودگاه تهران سخن گفت. او که عضو اسبق تیم ملی آرژانتین بوده و در شرایط کنونی، مربی پرسپولیس است، حدود 6 ماه قبل به ایران آمد اما وقتی در خاتمه نیم فصل تیم را به رده نخست جدول رساند، پرسپولیس را ترک کرد. او برنده بازی های خاتمهی دور رفت شد. با این حال تصمیم گرفت ایران را زودتر از موعد ترک کند. چرا که اعتقاد داشت از طرف مدیریت باشگاه با او با احترام برخورد نشده است. البته رسانه های داخلی ایران می گویند وی احتمالا در روزهای آینده به تهران بازخواهد گشت تا هدایت تیم را از سر گیرد. باشگاه صاحب درآمد شده تا پرداخت های معوقه اش را به وی بپردازد.

  • استارت پرسپولیس بدون کالدرون| عالیشاه برگشت؛ سروش هم برمی گردد؟

در ادامه این گزارش به شور و هیجان فراوان فوتبال دوستان ایرانی و این که مردم ایران به طور کلی علاقه وافری به فوتبال دارند، اشاره شد. همینطور از برخورد خوبی که کالدرون در دوران حضور شش ماهه اش در ایران یاد شد.

سایت پرفیل در ادامه اعلام کرد تحریم های که از طرف آمریکا علیه ایران در نظر گرفته شد، باعث بروز مسائل زیادی در انتقال های مالی برای ایران شد. تا جایی که کارکردن را برای مربیان خارجی را در ایران را مشکل کرد.

این رسانه با توجه به نزدیک بودن دور برگشت، اعلام کرد در روزهای آینده مشخص خواهد شد که کالدرون با توجه به شرایط موجود آیا به ایران بازخواهد گشت یا به کلی از ادامه همکاری منصرف خواهد شد.

  • اختلاف هیات مدیره پرسپولیس بر سر گزینه ایرانی | دعوا سر کریمی و تارتار؛ یک نفر در آب نمک!

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 20319

به "گزارش یک سایت آرژانتینی ، روزهای سرنوشت ساز برای کالدرون و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش یک سایت آرژانتینی ، روزهای سرنوشت ساز برای کالدرون و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید