5000 پروژه نیمه کاره مازندران 10 هزار میلیارد اعتبار لازم دارد

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، احمد حسین زادگان شامگاه شنبه در آئین گشایش سالن ورزشی مرحوم علی اصغر امینی چالکش ساخت این گونه پروژه ها را در جذب جوانان و پر کردن اوقات فراغت مفید آنان بسیار موثر دانسته و اضافه کرد: با وجود هجمه های بسبار زیاد رسانه های معاندی که بنوعی امپراتوری رسانه ای علیه ایران و نظام راه انداخته اند ، ترویج امید و نشاط اجتماعی در بین مردم بویژه جوانان ضرورت جامعه امروز است.

5000 پروژه نیمه کاره مازندران 10 هزار میلیارد اعتبار لازم دارد

وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی با القا ناامیدی و یاس در بین مردم در پی آن هستند که مهمترین پشتوانه نظام را از آن جدا نمایند ، گفت: اگر چه دشمنان در طول این چهل سال پیروز نشدند اما ما وظیفه داریم برای بیان خدمات و انتقال ان به جوانان از ظرفیت رسانه و جوانان بهره بگیریم و اجازه ندهیم القا نا امیدی بر جوانان تاثیر منفی بگذارد.

استاندار مازندران با اشاره به گشایش سالنهای ورزشی از جمله سالن ورزشی مرحوم امینی چالکش تنکابن نقش جوانان را در کاهش اسیب های اجتماعی بسیار پررنگ دانست و گفت ؛ جوانان جامعه هدف ما برای بیان خدمات چهل ساله نظام بوده و فرمانداران کوشش نمایند تا با ایجاد سمنهای اجتماعی از ظرفیت جوان برای ترویج نشاط اجتماعی بهره بگیرند.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان اینکه نباید از بعضی سوء مدیریت ها غافل شویم ، خاطر نشان کرد : برخورد درست با نسل جدید و پاسخگویی به پرسش های آنان در زمینه ابهامات در زمینه مسائل نظام می توانند در مشارکت حداکثری نطام موثر باشند.

حسین زادگان با اشاره به فعالیت های اجرا شده در زمینه اوقات فراعت جوانان بیان داشت: ما سالهاست که در زمینه این طرح فعالیت داریم اما کیفیت آن رضایت بخش نیست. طرح اوقات فراغت برای جوانان باید به گونه ای باشد که از توان جوانان در اقدامات فرهنگی و اجتماعی بهره گرفته و غنی گردد. وی درباره تشکیل سمنهای اجتماعی اضافه نمود: برای انجام این کار می توانیم از ظرفیت 500 هزار دانش آموز مازندران بهره بگیریم.

وی با اشاره به اینکه دولت نمی تواند همه مسائل را برطرف کند اضافه نمود: جوانان باید از اشتغال دولتی نا امید شده و با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و با تکیه بر توان و دانش خود کار افرینی نمایند که این مهم احتیاجمند راهنمایی درست جوانان توسط فرمانداران و مدیران مرتبط است.

استاندار مازندران در باره صرورت انجام کارهای فرهنگی هم گقت : ما نباید به سازمان تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دل ببندیم بلکه باید از ظرفیت دانش آموزان در قالب سمنهای اجتماعی در انجام کارهای فرهنگی بدرستی بهره بگیریم زیرا اگر بخواهیم به فرض مشکل پسماند را در مازندران حل کنیم احتیاجمند کار فرهنگی هستیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود مهمترین دستاورد نظام را استقلال کشور دانست و همه این دستاوردها را حاصل رشادت طلبی ها و ایثار شهدا برشمرد. حسین زادگان ضمن تشریح بعضی از پیشرفت های ایران اسلامی در زمینه های نانو ، پزشکی، ریاضی و فیزیک توضیح داد : گاز رسانی به تمام روستاها و شهرهای کشور نمونه شاخص خدمات اجرا شده بعد از انقلاب است که کمتر کشوری از این امتیاز برخوردار است

استاندار مازندران با بیان اینکه 5000 پروژه نیمه کاره در استان داریم که به 10 هزار میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد تا تکمیل گردد؛ گفت: کوششمان این است تا پروژه جدیدی را تعریف نکنیم تا پروژه های نیمه کاره به بهره برداری برسند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 4436

به "5000 پروژه نیمه کاره مازندران 10 هزار میلیارد اعتبار لازم دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5000 پروژه نیمه کاره مازندران 10 هزار میلیارد اعتبار لازم دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید