اصفهان، امتناع وزیر ورزش و جوانان از پاسخگویی درباره نتایج تیم ملی فوتبال؛ پاسکاری سلطانی فر به تاج!

به گزارش مجله کامپیوتر، وزیر ورزش و جوانان از پاسخگویی به مسائل پیرامون تیم ملی امتناع کرد و رئیس فدراسیون را مسئول پاسخگویی به این مسائل دانست.

اصفهان، امتناع وزیر ورزش و جوانان از پاسخگویی درباره نتایج تیم ملی فوتبال؛ پاسکاری سلطانی فر به تاج!

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که در سفری یک روزه به اصفهان آمده بود شامگاه امروز با حضور در استادیوم شهید نصر پروژه چمن مصنوعی استادیوم را افتتاح و از آموزشگاه شمشیربازی اصفهان بازدید کرد.

سلطانی فر در ادامه در جمع خبرنگاران حاضر شد و اما از پاسخگویی درباره نتایج تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت های آسیا خودداری کرد.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سؤالات متعدد خبرنگاران اصفهانی تنها به یک جمله بسنده کرد و گفت: این مسائل را باید از رئیس فدراسیون فوتبال بپرسید.

همچنین وزیر ورزش از پاسخ به سؤال خبرنگار خبرنگاران درباره مصاحبه کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال مبنی بر اینکه تاج رئیس فدراسیون گفته که وزیر ورزش این مربی را نمی خواهد، خودداری کرد.

این رفتار وزیر ورزش و جوانان در حالی بود که خبرنگاران اصفهانی از ساعاتی پیش منتظر حضور وی در اصفهان بودند اما حضور وی در استادیوم شهید نصر با بی برنامگی و تأخیر فراوان صورت گرفت.

ن

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا، مکزیک و کوبا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 4265

به "اصفهان، امتناع وزیر ورزش و جوانان از پاسخگویی درباره نتایج تیم ملی فوتبال؛ پاسکاری سلطانی فر به تاج!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، امتناع وزیر ورزش و جوانان از پاسخگویی درباره نتایج تیم ملی فوتبال؛ پاسکاری سلطانی فر به تاج!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید