انتشار اخباری از عقب نشینی بوریس جانسون از مخالفت با تمدید بریگزیت

به گزارش مجله کامپیوتر، رسانه های انگلیسی با استناد به یک سری اسناد دولتی گزارش دادند، ظاهرا بوریس جانسون که تا کنون بر عملی کردن بریگزیت به هر قیمتی تا قبل از ضرب الاجل 31 اکتبر اصرار داشت، از مخالفتش با درخواست از اتحادیه اروپا برای تمدید بریگزیت دست برداشته است.

انتشار اخباری از عقب نشینی بوریس جانسون از مخالفت با تمدید بریگزیت

به گزارش خبرنگاران، بر اساس گزارش رسانه های انگلیسی، یک سری اسناد دولتی که امروز آدینه در اختیار دادگاهی در اسکاتلند گذاشته شده، نشان می دهند بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس به دنبال این است که در صورتی که تا تاریخ 19 اکتبر توافقی برای خروج کشورش از اتحادیه اروپا حاصل نشود، از اتحادیه اروپا درخواست تمدید بریگزیت را مطرح کند.

قانونگذاران اپوزیسیون و مخالف بوریس جانسون در حزب حاکم محافظه کار، ماه گذشته میلادی خواهان آن شده بودند که وی تاریخ خروج از اتحادیه اروپا را عقب بیندازد. اما نخست وزیر انگلیس در پاسخ گفته بود به هر ترتیب ممکن که باشد در سی ویکم اکتبر این خروج اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، طبق اظهارات دولت انگلیس در گزارشاتی که به یک دادگاه در اسکاتلند ارسال شده، جانسون الزام درخواست برای تمدید این مهلت را پذیرفته است.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 14821

به "انتشار اخباری از عقب نشینی بوریس جانسون از مخالفت با تمدید بریگزیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار اخباری از عقب نشینی بوریس جانسون از مخالفت با تمدید بریگزیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید