آنالیز مسائل فراوری کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی در کمیسیون بهداشت

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از آنالیز مسائل وارد کنندگان و فراوری کنندگان تجهیزات پزشکی اطلاع داد و گفت که کمیسیون به دنبال حل مشکل این صنف است.

آنالیز مسائل فراوری کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی در کمیسیون بهداشت

به گزارش ایسنا، زهرا شیخی، در شرح جلسات صبح و عصر امروز کمیسیون بهداشت و درمان گفت: جلسه صبح کمیسیون با حضور رئیس مرکز پژوهش ها تشکیل شد و در آن اولویت های تقنینی در حوزه بهداشت و درمان مورد بحث و آنالیز نهاده شد. همچنین کمیسیون به طرح مربوط به آکادمی های آزاد و فنی حرفه ای به دلیل مغایرت با اصل 75 قانون اساسی رای مثبت نداد.

وی اضافه کرد: در جلسه بعد از ظهر آقای میرمحمدی رئیس کمیته اقتصاد سلامت و تجهیزات پزشکی کمیسیون گزارشی از فرایند واردات تجهیزات پزشکی و مسائل فراوری کنندگان ارائه کرد؛ جلسه ای که با حضور مسئول تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، رئیس هیات امنای ارزی وزارت بهداشت و جمعی از فراوری کننده ها و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی تشکیل شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شرح داد: در این جلسه فراوری کنندگان و وارد کنندگان به ارائه مسائل خود پرداختند. قرار شد مسائل و پیشنهاداتشان را به صورت مکتوب به کمیسیون ارائه دهند تا کمیسیون برای برطرف مسائل آنها اقدامات لازم را صورت دهد.

شیخی همچنین گفت که در این جلسه کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی تصویب شد و کمیسیون ضمن تصویب طرح تسهیل صدور بعضی مجوزهای کسب و کار آن را برای آنالیز بیشتر به کمیته طرح ها و لوایح ارجاع داد.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 42752

به "آنالیز مسائل فراوری کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی در کمیسیون بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز مسائل فراوری کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی در کمیسیون بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید