بیش از 11 هزار دانشجو به پویش مجاهدین واکسیناسیون پیوستند

به گزارش مجله کامپیوتر، 11 هزار و 873 دانشجوی دانشگاه های علوم پزشکی تا امروز چهارشنبه 31 به پویش مجاهدین واکسیناسیون پیوستند.

بیش از 11 هزار دانشجو به پویش مجاهدین واکسیناسیون پیوستند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در قالب تشکل های سیاسی، کانون های فرهنگی، انجمن های علمی، شورا های صنفی و همتایاران سلامت با این پویش همراهی نموده اند.

پویش مجاهدین واکسیناسیون در دو بخش ثبت نام و پذیرش و واکسیناسیون از روز چهارشنبه 17 شهریورماه شروع به کار نموده است و تا امروز 31 شهریور 1400 این همراهی به جمعیتی بالغ بر 11 هزار دانشجو رسیده است.

پیش از این دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، طی نامه هایی جداگانه به رؤسا و سرپرستان دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، بر لزوم بهره مندی بیشتر از ظرفیت دانشجویان علوم پزشکی در تسریع امر واکسیناسیون عمومی تاکید نمود.

سامانه ثبت نام دانشجویان داوطلب به منظور مشارکت و کمک در امر واکسیناسیون عمومی با همکاری معاونت های فرهنگی - دانشجویی و بهداشتی وزارت بهداشت راه اندازی شده است و دانشجویان داوطلب می توانند در این سامانه ثبت نام نموده و در این امر خداپسندانه مشارکت نمایند و کمکگر کادر پرتلاش بهداشتی و درمانی کشور باشند.

همه نهاد های دانشجویی نظیر تشکل های اسلامی، کانون های فرهنگی، انجمن های علمی، همتایاران سلامت و شورا های صنفی می توانند با ثبت نام در این سامانه با اسم مجاهدین واکسیناسیون در این امر مشارکت نمایند.

لینک ثبت نام جهت همکاری در واکسیناسیون: https://kanoonf.behdasht.gov.ir/vaccine

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 64786

به "بیش از 11 هزار دانشجو به پویش مجاهدین واکسیناسیون پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 11 هزار دانشجو به پویش مجاهدین واکسیناسیون پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید