توصیه اوباما به نامزدان دموکرات

به گزارش مجله کامپیوتر، ایسنا نوشت: رئیس جمهور سابق آمریکا به نامزدهای ریاست جمهوری حزب دموکرات هشدار داد بیش از حد به سمت چپگرایی کشیده نشوند چرا که با این کار موجب دلزدگی بسیاری از رای دهندگانی که موافق چنین رویکردی نیستند خواهند شد.

توصیه اوباما به نامزدان دموکرات

اوباما در یک سخنرانی خاطر نشان کرد: طبقه متوسط آمریکا فکر نمی کند که ما باید کاملا سیستم موجود را چند تکه نموده و دوباره آن را بازسازی کنیم. و من همینطور فکر می کنم برای ما مهم است که نسبت این امر غافل نشویم.باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا این صحبت را در جریان یک سخنرانی در مراسمی با حضور حامیان اقتصادی حزب دموکرات در واشنگتن بیان کرد و اگرچه در آن مستقیما از کسی اسم نبرد اما مشخص بود که روی سخنش با الیزابت وارن و برنی سندرز، دو سناتور دموکرات و از نامزدهای مهم ریاست جمهوری در این حزب، است. این دو نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات در مواضعشان خواهان تغییرات ساختاری گسترده در آمریکا در راستای تغییر چشمگیر نقش دولت در زندگی مردم شده اند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، شاخه میانه روی حزب دموکرات آمریکا چند ماه است هشدار می دهد، انتخاب فردی با گرایش چپ افراطی به عنوان نامزد ریاست جمهوری این حزب موجب دفع و دلزده کردن رای دهندگانی با گرایش جمهوریخواه میانه رو و مستقل که می توانند به رای دادن به نامزد دموکراتها در انتخابات متقاعد شوند، می گردد

او ادامه داد: در بیرون از اینجا تعداد زیادی از رای دهندگانی هستند که می توان حمایت آنها را جلب کرد و همچنین تعداد زیادی از دموکراتها هم هستند که صرفا دنبال اتفاقات منطقی هستند. آنها نمی خواهند چیزهای دیوانه وار ببینند. آنها می خواهند امور کمی عادلانه تر و منصفانه تر شوند. و من فکر می کنم اینکه ما چه رویکردی نسبت به آنها داشته باشیم مهم است.

اوباما عمدتا از اظهارنظر علنی درباره رقابت درون حزبی دموکراتها برای مشخص نامزد ریاست جمهوری پرهیز نموده است؛ رقابتی که هر چه بیشتر میان دو گروه رقیب یعنی شاخه ترقی خواه حزب دموکرات و میانه روهای قدیمی تر مثل جو بایدن، معاون رئیس جمهور سابق، تشدید می گردد.

اوباما در این صحبتهایش گفت، این ضرورت را احساس نموده که باید درباره این رقابت اظهار نظر کند چون بعضی از نامزدهایی که به ویژه در شبکه های اجتماعی صدایشان از همه بلندتر است نماینده خط مشی مورد قبول اکثریت در حزب دموکرات نیستند.

او به این مساله اشاره نمود که بهداشت و درمان و مهاجرت، دو موضوعی هستند که نامزدهای ریاست جمهوری حزب دموکرات در قبال آنها مواضعی مغایر با احساسات اغلب مردم اتخاذ نموده اند.

اوباما توضیح داد: حتی با وجود آن که ما به دنبال توسعه و جسارت در دیدگاهمان هستیم اما در عین حال ما باید در واقعیت هم ریشه داشته باشیم و این حقیقت را قبول کنیم که خیلی از رای دهندگان از جمله رای دهندگان حامی دموکراتها، مستقل هایی که می توانند برای حمایت از ما قانع شوند و یا حتی جمهوریخوهان میانه رو موافق آن دیدگاه های چپگرایی که در توئیتر اشاعه می یابند نیستند.

310 310

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 17856

به "توصیه اوباما به نامزدان دموکرات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه اوباما به نامزدان دموکرات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید