دانشگاه امیرکبیر پنجمین همایش ملی فناوری نانو را شهریورماه برگزار می کند

به گزارش مجله کامپیوتر، پنجمین همایش ملی فناوری نانو 6 تا 9 شهریورماه به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت مجازی برگزار می شود.

دانشگاه امیرکبیر پنجمین همایش ملی فناوری نانو را شهریورماه برگزار می کند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، پنجمین همایش ملی فناوری نانو و کارگاه های تخصصی با شعار نانو فناوری در خدمت توسعه پایدار و اقتصاد دانش بنیان 6 تا 9 شهریور ماه 1400 و به صورت مجازی به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و به کنندگی انجمن نانوفناوری ایران برگزار خواهد شد.

در این همایش علاوه بر ارائه مقالات از طریق دانشجویان و محققان بیش از 25 نام سخنرانی از طریق اساتید برجسته حوزه نانو در سه دسته سخنرانان کلیدی، سخنرانان مدعو و سخنرانان فناور ارائه می شود.

کاربرد فناوری نانو در ساختمان، کاربرد فناوری نانو در کشاورزی، محیط زیست و صنایع غذایی، کاربرد فناوری نانو در پزشکی و داروسازی، کاربرد فناوری نانو در برق و انرژی، کاربرد فناوری نانو در نساجی و فرش، کاربرد فناوری نانو در نفت، گاز و پتروشیمی، کاربرد فناوری نانو در هوافضا، خودرو و حمل و نقل، کاربرد فناوری نانو در باستانشناسی و میراث فرهنگی، مواد پیشرفته و نانو مواد، نانو ساختار ها و شبیه سازی، طراحی و مدل سازی در فناوری نانو از محور های این همایش است.

در حاشیه این همایش سه کارگاه تخصصی با موضوع نانو و تجاری سازی از طریق اساتید ایرانی شاغل در خارج از کشور ارائه خواهد شد. به شرکت کنندگان در سخنرانی های این همایش گواهی حضور اعطا می شود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی www.ins-conf.ir مراجعه کنند.

مجله شرقیا

مجله شرقیا | مجله آموزشی و اطلاع رسانی تحصیلی
منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 60903

به "دانشگاه امیرکبیر پنجمین همایش ملی فناوری نانو را شهریورماه برگزار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه امیرکبیر پنجمین همایش ملی فناوری نانو را شهریورماه برگزار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید