ستاری: شهرداری تهران در حوزه داخلی سازی قطارهای مترو پیش قدم شد

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران آنلاین:معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در آیین انعقاد قرارداد ساخت یک رام قطار مترو از همراهی و همکاری طولانی مدت شهرداری تهران با این معاونت در فعالیت های علمی و توسعه ای قدردانی کرد و گفت:شهرداری تهران در حوزه داخلی سازی قطارهای مترو پیش قدم شد.

ستاری: شهرداری تهران در حوزه داخلی سازی قطارهای مترو پیش قدم شد

به گزارش شهرنوشت، سورنا ستاری در آیین انعقاد قرارداد ساخت یک رام قطار درون شهری که صبح یک شنبه 9 تیر با حضور شهردار تهران برگزار گردید، گفت: امروز یک اتفاق بزرگ در کشور افتاده است؛ همان اتفاقی که سال های پیش نیز در حوزه ریلی افتاد و توانستیم بخشی از آن را داخلی سازی کنیم. برنامه داریم طی 2 سال آینده همین راستا را با سرعت ادامه دهیم.

ستاری ادامه داد: از شهرداری تهران تشکر می کنم که در این حوزه پیش قدم شد. منابع دانشی که در این سال ها جمع آوری شد و پروژه هایی که در شهرداری تهران و شرکت مترو شکل گرفت، بسیار مطلوب بوده اند. ما با شهرداری تهران در حوزه استارتاپ ها همکاری های بسیار داشته و داریم؛ امیدوارم این توافقنامه نیز نماد همکاری ما با شهرداری تهران باشد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ادامه داد: تمام ظرفیت های آموزشی و علمی موجود در کشور در این قرارداد جمع شده است و امیدواریم با انجام آن سطح داخلی سازی را از 33 درصد فعلی به 85 درصد برسانیم.

ستاری گفت: یکی از اتفاق های بزرگی که هفته آینده شاهد آن خواهیم بود، راه اندازی کارخانه های نوآوری است. همچنین استارتاپ ها در مناطق شهری هم با همکاری شهرداری توسعه پیدا خواهند کرد. این اتفاقات جز با همدلی انجام نمی گردد. هدف ما ایجاد اشتغال بیشتر در حوزه هایی است که به خاطر تحریم در آن ها دچار مشکل شدیم.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 9358

به "ستاری: شهرداری تهران در حوزه داخلی سازی قطارهای مترو پیش قدم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاری: شهرداری تهران در حوزه داخلی سازی قطارهای مترو پیش قدم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید