صدور ضمانت نامه و بیمه نامه برای محصولات فناوری دانشگاه آزاد

به گزارش مجله کامپیوتر، صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاد آزاد با صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته توافق کردند ضمانت نامه و بیمه نامه برای محصولات فناوری دانشگاه آزاد صادر گردد.

صدور ضمانت نامه و بیمه نامه برای محصولات فناوری دانشگاه آزاد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، جلسه مشترک میان صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد و صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته برگزار گردید.

جلسه مشترک میان صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد و صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با حضور مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد و دکتر شهیاد آبنار عضو هیات مدیره و مشاور مدیرعامل در امور فنی و مالی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته برگزار گردید.

استفاده از ظرفیت کارشناسی طرفین به منظور ارزیابی و نظارت تسهیلات درخواستی صاحبان فناوری و همچنین استفاده از ظرفیت مشاورین فنی موجود در صندوق حمایت از تحقیق و توسعه صنایع پیشرفته به منظور بکارگیری در ارزیابی تسهیلات و ضمانت نامه بخشی از توافقات این جلسه بود.

همچنین مقرر شد امکان استفاده از ظرفیت مشاورین فنی موجود در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به منظور منتورینگ و توانمندسازی صاحبین ایده در اکوسیستم دانشگاه آزاد اسلامی در دستور کار قرار گیرد و با هم افزایی و تشریک مساعی، طرفین از ظرفیت های شعبات استانی دو صندوق برای پیشبرد امور مربوط به استان ها استفاده نمایند.

در این جلسه امکان صدور ضمانت نامه و اعطای تسهیلات و همچنین امکان صدور بیمه نامه محصولات در حوزه فناوری به منظور کاهش ریسک مترتب بر بازار محصولات از سوی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته برای متقاضیان معرفی شده از سوی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مورد بحث و آنالیز نهاده شد و در نهایت طرفین در این زمینه به توافق رسیدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 56127

به "صدور ضمانت نامه و بیمه نامه برای محصولات فناوری دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور ضمانت نامه و بیمه نامه برای محصولات فناوری دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید