مدیر کل خودرو وزارت صمت تغییر کرد

به گزارش مجله کامپیوتر، طی حکمی از سوی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، سهیل معمار باشی به عنوان مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه این وزارتخانه منصوب شد.

مدیر کل خودرو وزارت صمت تغییر کرد

به گزارش شاتا، مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزیر صمت در مراسم معارفه مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت با تشریح سیاست های مورد تاکید وزارت صمت در سال 99 بر ضرورت ارتقاء صندلی صنعت حمل و نقل در کشور تاکید نمود.

وی با تبیین نقش صنعت حمل و نقل در توسعه صنعتی کشور خواهان اتخاذ سیاست های راهبردی در جهت بهبود شرایط صنعت حمل و نقل در بخش های مختلف خودرو، ریلی، هوایی و دریایی شد.

صادقی نیارکی توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در صنعت حمل و نقل را مورد تاکید قرار داد و گفت: توسعه ساخت داخل یکی از محوری ترین برنامه های وزارت صمت در امسال است و امید وارم در این دوره شاهد توسعه عمق ساخت داخل در این صنعت باشیم.

معاون امور صنایع وزیر صمت در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای سهیل معمار باشی از کوشش های جعفرپور معاون صنایع حمل و نقل در دوران تصدی مدیریت این دفتر تخصصی قدردانی و برای ایشان برای ادامه فعالیت در سمت معاون این دفتر تخصصی آرزوی موفقیت کرد.

اعتماد بیشتر به تشکل ها و صنعتگران این صنعت راهبردی

سهیل معمار باشی، مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت نیز در این مراسم با تشریح برنامه های راهبردی برای توسعه این صنعت در دوره جدید خواهان اعتماد بیشتر به تشکل ها و صنعتگران این صنعت راهبردی شد.

وی توسعه صنعت حمل و نقل به عنوان پیشران توسعه صنعتی را مستلزم پشتیبانی همه دستگاه های مرتبط با این صنعت توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد: علاوه بر صنعت خودرو، توسعه سایر بخش های حمل و نقل نیز با رویکرد بهتری مورد پیگیری قرار گیرد.

سید مهدی نیازی مشاور عالی و دستیار ویژه معاونت امور صنایع وزارت صمت نیز با تشریح صندلی ویژه صنعت حمل و نقل در کشور بر ایجاد هم افزایی در بین همه دستگاه های مرتبط با این صنعت راهبردی تاکید نمود.

مجله شرقیا

مجله شرقیا | مجله آموزشی و اطلاع رسانی تحصیلی
منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 33814

به "مدیر کل خودرو وزارت صمت تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر کل خودرو وزارت صمت تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید