پیشگویی پیرزن بلغاری برای سال 2021

به گزارش مجله یک کامپیوتر، بابا وانگا ملقب به نوستراداموس بالکان که تا به امروز چندین مورد از پیشگویی های او به حقیقت پیوسته است، پیش از مرگش برای سال 2021 نیز چند پیشگویی مهم انجام داد.

پیشگویی پیرزن بلغاری برای سال 2021

به گزارش خبرنگاران از خبرنگاران، یک پیرزن نابینای بلغاری که گفته می گردد حملات یازده سپتامبر، ظهور گروه تروریستی داعش و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را به درستی پیش بینی نموده بود، از قرار معلوم چند پیشگویی مهم نیز برای سال 2021 انجام داده است!

این زن بلغاری که بابا وانگا نام دارد و در سال 1996 در 85 سالگی درگذشت، ظاهرا توانایی های فوق طبیعی شگفت انگیزی در مورد پیش بینی آینده داشته که به او اجازه می داده بلایای طبیعی و سایر اتفاقات عظیم دنیا را پیش بینی کند.

این پیرزن نابینا که به خاطر پیش گویی های خارق العاده اش لقب نوستراداموسِ منطقه بالکان را از آن خود نموده بود، زندگی دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین را همچون سال گذشته در معرض خطر پیش بینی نموده است.

او در این باره گفته که جان رئیس جمهور روسیه (ولادیمیر پوتین) در سال 2021 به خطر خواهد افتاد و او از سوی فردی در داخل کاخ کرملین ترور خواهد شد.

بابا وانگا برای ترامپ هم پیش بینی مشابهی انجام داده است. او در پیشگویی های خود گفته است که رئیس جمهور سابق آمریکا در سال 2021 دچار بیماری مرموزی می گردد و سکته مغزی می نماید.

او که در سال های قبل نیز از نابودی قاره اروپا با حمله شیمیایی یا به دست گروه های افراطی سخن گفته بود، برای سال 2021 نیز از حمله هسته ای به قاره اروپا و سقوط و نابودی کامل اقتصاد این قاره خبر داده است.

پیرزن بلغاری همچنین بروز حوادث طبیعی بسیار زیادی را در سال میلادی جدید را پیشگویی نموده است.

از دیگر پیشگویی های او برای سال 2021 به پرواز درآمدن قطار ها با استفاده از نور خورشید، حمکرانی یک اژد ها بر بشریت و نابودی کامل بیماری سرطان است.

بابا وانگا کیست و از چه زمانی معروف شد؟

بابا وانگا در 3 اکتبر 1911 در شهر استرومیکا در مقدونیه امروزی به دنیا آمد. آنطورکه گفته شده، او در کودکی پس از گرفتار شدن در یک توفان وحشتناک، به طرز مرموزی بینایی خود را از دست داد و تا خاتمه عمرش نابینا باقی ماند البته بعضی گفته اند او بر اثر این حادثه به طور کامل نابینا نشد و تا حد بسیار کمی می توانست محیط اطراف خود را ببیند.

با این حال، بعضی مدعی اند که بابا وانگا با همین شرایط جسمی، پیش از مرگش آینده دنیا را تا سال 5059 میلادی که به اعتقاد او خاتمه عمر کره زمین خواهد بود، پیش بینی نموده است.

به همین دلیل، با وجود آنکه بیش از دو دهه از مرگ او می گذرد، بعضی افراد در دنیا در خاتمه هر سال برای پیش بینی اتفاقات سال بعد به پیش گویی های او مراجعه می نمایند.

بابا وانگا برای اولین بار زمانی به شهرت دنیای رسید که پیشگویی او درباره غرق شدن زیردریایی روسی کورسک در سال 2000 به حقیقت پیوست.

همچنین بعضی از هواداران او مدعی اند بابا وانگا دوازده سال قبل از حملات یازده سپتامبر 2001 یعنی در سال 1989 پیشگویی نموده بود که دو پرنده آهنین (هواپیما) به آمریکا حمله خواهند کرد.

او حتی پیش بینی نموده بود که پس از این حادثه، خون افراد بی گناه زیادی (اشاره به حمله آمریکا به عراق و افغانستان) توسط گرگ ها به زمین ریخته خواهد شد.

همچنین در زمانی که این پیرزن بلغاری تبدیل شدن چین به ابرقدرت شماره یک دنیا را پیش بینی کرد، سهم این کشور از اقتصاد دنیا تنها 4.1 درصد بود، اما پیش بینی هایی که اقتصاددانان دنیا اخیرا از افزایش رشد مالی این کشور در آینده انجام داده اند، در تطابق کامل با پیشگویی بابا وانگا است.

او همچنین درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پیش بینی نموده بود که تا خاتمه سال 2016 (سالی که همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در آن انجام شد)، اروپا دیگر به این شکلی که اکنون وجود دارد وجود نخواهد داشت.

بابا وانگا حتی ظهور یک ارتش افراط گرا و حمله آن به اروپا را پیشگویی نموده بود که اکنون بعضی معتقدند داعش را می توان مصداق این پیش بینی او در نظر گرفت. به قدرت رسیدن پوتین در روسیه نیز یکی دیگر از پیشگویی هایی است که او سال ها پیش از این انجام داده بود.

از همه جالب تر اینکه بعضی مدعی اند این پیرزن نابینای بلغاری در زمان حیات خود پیش بینی نموده است که شخصی با مشخصات باراک اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود و این پیشگویی بعضی را به این باور رسانده است که دونالد ترامپ ممکن است هرگز ریاست جمهوری خود را به خاتمه نبرد.

بابا وانگا علاوه بر این پیشگویی ها، پیش از مرگ خود از خاتمه گرسنگی در دنیا تا سال 2028 خبر داده است. او همچنین گفته است که کره زمین تا سال 2341 غیرقابل سکونت خواهد شد.

بعضی کارشناسان ادعا نموده اند که تا به امروز 68 درصد پیشگویی های این پیرزن بلغاری درست از آب درآمده است؛ هرچند هواداران او این رقم را 85 درصد اعلام نموده اند! استناد هواداران او به تحقیقی است که دکتر گئورگی لوزانُف مدیر سابق موسسه نشانه شناسی بلغارستان، در این باره انجام داده است.

پیشگویی های بابا وانگا درباره حوادث و اتفاقات دنیا در حالی هر سال در آستانه سال نو میلادی نقل محافل خبری می گردد که هیچ نسخه مکتوب و مستندی درباره این پیشگویی ها وجود ندارد.

روزنامه واشنگتن پست طی تحقیقی در سال 2012 فاش کرد که بسیاری از پیشگویی هایی که هر ساله به این پیرزن نابینای بلغاری نسبت داده می گردد ریشه در شبکه های اجتماعی روسی زبان دارند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی و گردشگری

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 48005

به "پیشگویی پیرزن بلغاری برای سال 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگویی پیرزن بلغاری برای سال 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید