آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پیغام نور در کنکور 97

مهلت تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی کنکور 97 در مراکز و واحد های آموزشی دانشگاه پیغام نور 15 آبان خاتمه می یابد.

آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پیغام نور در کنکور 97

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی خبرنگاران؛ با توجه به درخواست دانشگاه پیغام نور مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری 97 و با توجه به موافقت دفتر گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای رشته های این دانشگاه تکمیل ظرفیت انجام می گیرد.

داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته های تحصیلی دانشگاه پیغام نور (اعم از داوطلبانی که در کنکور 97 ثبت نام نموده و یا ننموده اند) به منظور اطلاع از رشته های تحصیلی و مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده دانشجو در این مرحله می توانند به لینک جستجوی عنوان مرکز/ واحد آموزشی و کدرشته مندرج در سایت سازمان سنجش و پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیغام نور مراجعه نمایند.

داوطلبان می توانند با تعیین کردن رشته و مرکز/ واحد آموزشی مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک اعلام شده و با توجه به موارد مربوط تا 15 آبان 97 به مرکز/ واحد آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

تمامی متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 97 دارای مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش دانشگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند.

تمامی داوطلبان باید در زمان ثبت نام به وسیله مرکز/ واحد آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ 220 هزار ریال (22 هزار تومان) به وسیله سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

هر داوطلب منحصراً می تواند در یک گروه آزمایشی و یک کدرشته محل متقاضی گردد. در صورت ثبت نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شد و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نمی گردد.

تمامی متقاضیان مرد باید در زمان ثبت نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

پس از انجام ثبت نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مرکز و یا واحد آموزشی که به آن مراجعه داشته اند) تلقی می شوند و آغاز به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

آن دسته از داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال 1397 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته اند، چنانچه در این مرحله متقاضی ثبت نام و ادامه تحصیل باشند و در یکی از مراکز/واحدهای آموزشی ثبت نام نمایند، قبولی قبلی آنها در شهریورماه لغو خواهد شد.

تمامی پذیرفته شدگان باید به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش دانشگاهی خود، به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه و تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند.

تمامی پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مرکز/ واحد آموزشی محل تحصیل خود را در فرم دفاتر پیشخوان خدمات دولت اعلام نمایند

تکمیل ظرفیت دانشگاه پیغام نور در کنکور 97

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پیغام نور در کنکور 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پیغام نور در کنکور 97"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید