فرکی: روی سه بازیکن میانی ماشین حساب نموده بودیم

به گزارش مجله یک کامپیوتر، حسین فرکی، سرمربی پیکان بعد از پیروزی مقابل ماشین سازی می گوید: روی سه بازیکنان میانی ماشین سازی حساب ویژه ای نموده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم و بازیکنان کلیدی این تیم رامهار کردیم.

فرکی: روی سه بازیکن میانی ماشین حساب نموده بودیم

فرکی: روی سه بازیکن میانی ماشین حساب نموده بودیم

حسین فرکی، سرمربی پیکان بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری از روز سختی می گوید که تیمش پشت سر گذاشته است: گفته بودم پیکان توانایی زیادی دارد اما با شرایطی که برایش پیش آمده دچار مشکل شده است. هنوز هم اعتقاد دارم که خیلی کار داریم و باید این شرایط را تغییر بدهیم.

فرکی همچنین شرح می دهد: ما مقابل ماشین سازی در شرایط متفاوت روحی بودیم. زمان خوبی گل زدیم و بین نیمه هم مواردی را به تیم انتقال دادیم. نیمه اول برتر بودیم و سه امتیاز را گرفتیم و در نیمه دوم سه امتیاز بازی را حفظ کردیم و در نیمه دوم با تعصب و با غیرت بازی کردیم. تعیین بود که ماشین سازی رو به بازی احساسی می آورد که مقابل این بازی احساسی را گرفتیم. یک پنالتی در ثانیه های آخر برای حریف به دست آمد که مهدی امینی دروازه بان ما خیلی خوب عمل کرد و پنالتی خیلی سخت کاپیتان ماشین سازی را مهار کند. نقطه اوج بازی همین پنالتی بود که حریف از دست داد و در شرایط حساس و خارج از خانه 3 امتیاز گرفتیم که انگیزه و روحیه ما را بیشتر می نماید.

سرمربی پیکان در خصوص مهار هافبک های ماشین سازی تأکید می نماید: اشاره درستی کردید روی سه بازیکنان میانی ماشین سازی حساب ویژه ای نموده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم و بازیکنان کلیدی این تیم رامهار کردیم البته همه بازیکنان این تیم خوب هستند و نقطه مهم این تیم میانه زمین بود. وقتی هافبک های این تیم را از کار انداختیم به گل رسیدیم.

2 - 200

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 4837

به "فرکی: روی سه بازیکن میانی ماشین حساب نموده بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: روی سه بازیکن میانی ماشین حساب نموده بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید