کلاهبرداری 30 میلیاردی با ترفند خرید خودرو

به گزارش مجله کامپیوتر، با کوشش ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران 2 جاعل عنوان که با افتتاح شرکت خرید و فروش خودرو 30 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری نموده بودند، دستگیر شدند.

کلاهبرداری 30 میلیاردی با ترفند خرید خودرو

به گزارش فارس، هفته گذشته خبری مبنی بر فعالیت غیر قانونی شرکتی دریافت شد که آنالیز اولیه نشان از این داشت، دو فرد که مدعی سمت در دستگاه های دولتی هستند با افتتاح شرکت خرید و فروش خودرو با استفاده از سربرگ های جعلی مبالغی را از شهروندان به بهانه خرید خودرو به قیمت دولتی دریافت نموده اند.

بر این اساس ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران آنالیز تکمیلی موضوع را در دستور کار قرار داده و به محل شرکت در حوالی خیابان جلال آل احمد اعزام شدند؛ در آنالیز های پلیسی و پایش های اطلاعاتی معین شد که خبر صحت دارد.

در ادامه هویت 2 نفر از اعضای اصلی این شرکت شناسایی شد و با هماهنگی های قضائی دوازدهم مهرماه اکیپی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی به آدرس اعلامی اعزام و پیروز شدند هر دو متهم اصلی پرونده را دستگیر و تعداد زیادی تجهیزات و سربرگ های دولتی جعلی کشف نمایند.

در این رابطه تاکنون3 نفر از مالباختگان شناسایی و کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده ر ا 30 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

لازم به ذکر است، هر دو متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی و شرکت جعلی با دستور قضائی پلمب شد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 42045

به "کلاهبرداری 30 میلیاردی با ترفند خرید خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاهبرداری 30 میلیاردی با ترفند خرید خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید