وزنه برداری

تاماش آیان در دو راهی لاس وگاس - اهواز!

چهارمین دوره جام فجر وزنه برداری با فاصله چهار روز نسبت به نشست هیات اجرایی فدراسیون جهانی شروع می گردد و همین مسئله ممکن است باعث گردد شاهد حضور مسئولان مهم IWF در ایران نباشیم.

18 شهریور 1400

علی حسینی: از کجا تشخیص داده اند سعید می خواهد خداحافظی کند؟، او به دعوت رئیس فدراسیون آذربایجان به باکو رفته است

مربی سازنده وزنه برداری گفت: بعضی ها از کجا تشخیص داده اند که سعید علی حسینی می خواهد خداحافظی کند؟ او هیچ حرفی در این خصوص نزده و تصمیمی هم نگرفته است.

18 شهریور 1400

کیانوش رستمی: حمایت نشدم از رقابت های آسیایی انصراف دادم

قهرمان وزنه برداری المپیک بیان کرد، در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نمی کند چون مسئولان به او قول حمایت دادند اما هیچ قدمی برای او برداشته نشده است!

18 شهریور 1400

آنالیز عملکرد ایران در بازی های داخل سالن آسیا، کشتی در ترکمنستان شگفتی ساز می گردد؟

در پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا و هنر های رزمی انتظار می رود نسبت به دور ه های قبل مدال های بیشتری به دست آید و باید دید کاروان بزرگ کشتی می تواند رکورد خوبی در کسب مدال طلا از خود ثبت کند یا خیر.

18 شهریور 1400

مسوولان از نام های عظیم می ترسند، فلاحتی نژاد رفت و راحت شد

به گزارش خبرنگاران، درگذشت محمدعلی فلاحتی نژاد باعث بهت و اندوه تمامی اهالی وزنه برداری ایران شد، اما این اتفاق برای شاهین نصیری نیا، دوست و همدوره قدیمی این قهرمان فقید، ناراحتی دو چندانی داشت. اول اینکه نصیری نیا به دلیل مربیگری تیم ملی وزنه برداری...

18 شهریور 1400

میری: نیم نگاهی به المپیک دارم، پلی استیشن بازی می کنم و معروف را دوست دارم

نایب قهرمان وزنه برداری دنیا گفت: قبل از بازی های آسیایی از ناحیه مچ دچار آسیب دیدگی شدم و نمی توانستم حتی میله خالی بلند کنم. خیلی ها مرا مهره سوخته می دانستند.

18 شهریور 1400

وزنه برداری جام فجر، اعلام رده بندی تیمی؛ ایران قهرمان شد

رده بندی تیمی مسابقات وزنه برداری جام فجر تعیین شد و ایران به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

18 شهریور 1400

کوشش می کنم جلوی سهراب و کیانوش کم نیاورم

سید ایوب موسوی معتقد است کار سختی برای فیکس شدن در دسته 96 کیلوگرم با وجود حضور دو قهرمان المپیک و دنیا یعنی مرادی و رستمی دارد، اما کوشش می نماید جلوی آنها از لحاظ رکوردی کم نیاورد.

18 شهریور 1400

انتصاب ملی پوش پاراتیراندازی به عنوان سرپرست پاراوزنه برداری!

به گزارش خبرنگاران، با حکم حمید علی صمیمی سرپرست فدراسیون جانبازان و معلولان، سید محمد رضا میرشفیعی به عنوان سرپرست انجمن پاراوزنه برداری منصوب شد.

18 شهریور 1400

نیازی به خودشیرینی برای پرسپولیس ندارم، بمبِ فولاد نکونام است

سعید آذری در گفتگو با خبرنگاران، ضمن تشریح شرایط تیم فوتبال فولاد خوزستان تاکید کرد که این باشگاه برای جذب محسن فروزان استعلام گرفته است. وی همچنین با اشاره به اعلام آمادگی اش برای کمک به باشگاه پرسپولیس برای انتقال پول برانکو گفت: هر موقع پول پرسپولیس...

18 شهریور 1400

وزنه برداری قهرمانی آسیا، عنوان هفتمی کیا قدمی در حرکت یک ضرب، رکورد دنیا شکسته شد

ملی پوش دسته 109 کیلوگرم وزنه برداری در رقابت های قهرمانی آسیا به مقام هفتم حرکت یک ضرب دست یافت.

18 شهریور 1400

13 اشتباه رایج در عضله سازی که تلاشتان را بی نتیجه می کنند

عضله سازی یکی از مهم ترین اهداف بسیاری از کسانی است که مرتب ورزش می کنند. برای اینکه بیشترین نتیجه را از تمرینات ورزشی خود بگیرید باید هوشمندانه تمرین کنید. وقتی صحبت از عضله سازی است، مهم است که بدانید برای کسب بهترین نتیجه باید چه کار کنید و از انجام...

18 شهریور 1400

روز پرمدال برای کاروان ورزش ایران، صید 25 مدال در آغاز بازیها

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، در روز دوم از سومین دوره بازیهای پاراآسیایی که به میزبانی جاکارتا برگزار می گردد، ورزشکاران پرانگیزه ایران به مدال های پرتعدادی دست پیدا کردند. این در حالی بود که در روز نخست رقابت ها تنها شاهین ایزدیار موفق به کسب مدال...

18 شهریور 1400

مسعود سلطانی فر: باید احساس کنیم که مثل گذشته آقای کشتی دنیا هستیم، عملکرد ورزش در 40 سال گذشته طلایی بوده است

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: باید احساس کنیم که مثل گذشته آقای کشتی دنیا هستیم و نباید کاری به قرعه ها داشته باشیم.

18 شهریور 1400

وزنه برداری قهرمانی آسیا، قهرمانی علی داودی در دسته فوق سنگین با کسب سه طلا، سعید علی حسینی ناکام ماند

نماینده کشورمان به مقام قهرمانی دسته فوق سنگین رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا دست یافت.

18 شهریور 1400

آغاز سومین اردوی تیم ملی وزنه برداری از اواسط اسفندماه

به گزارش خبرنگاران، اردونشینان تیم ملی وزنه برداری، دومین اردوی خود را در حالی به میزبانی اهواز پشت سر گذاشتند که روزهای پایانی اردو با تست مثبت کرونای محمدحسین برخواه سرمربی این تیم همراه شد. البته فدراسیون وزنه برداری بلافاصله از تمامی اردونشینان...

18 شهریور 1400

انگشت دست هاشمی شکست!

در آستانه آغاز اردوی آماده سازی وزنه برداری برای حضور در رقابت های جهانی 2019 ، شکستگی انگشت دست علی هاشمی ستاره 109 کیلویی وزنه برداری ایران شوک جدیدی است که دوباره به وزنه برداری و کادرفنی واردشد!

18 شهریور 1400

21 بانو به اردوی تیم ملی وزنه برداری دعوت شدند

به گزارش خبرنگاران، اردوی آمادگی تیمهای ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بانوان کشورمان برای شرکت در مسابقات قهرمانی بزرگسالان دنیا، نوجوانان و جوانان آسیا، از شنبه 5 مردادماه شروع شده است و تا 25 مردادماه در کمپ تیمهای ملی وزنه برداری پیگیری می گردد.

18 شهریور 1400

میراحمد منزوی درگذشت

میراحمد منزوی قهرمان پیشکسوت وزنه برداری، مربی و داور بین المللی و از قدیمی ترین دبیران ورزش کشور روز گذشته به دلیل کهولت سن در تهران درگذشت. استاد میراحمد منزوی درسال 1309 خورشیدی در تهران به دنیا آمد و تحصیلات خودرا در دبیرستان شرف به خاتمه برد. منزوی...

18 شهریور 1400

اعزام بهداد سلیمی به دوره 3 ماهه مربیگری کمیته بین المللی المپیک

به گزارش خبرنگاران، کمیته بین المللی المپیک همه ساله برگزارکننده دوره مربیگری ویژه برای نفراتی است که قصد ورود حرفه ای به این عرصه را دارند. برای برگزاری این دوره ویژه، IOC به کمیته های ملی المپیک هر یک از کشورهای عضو خود یک بورسیه می دهد.

18 شهریور 1400
تعداد: (54)